Skocz do zawartości
homarkrab

Mi 9 - case, etui.

Rekomendowane odpowiedzi

20 minut temu, seba112 napisał:

@Marika21

Na Mi9 nie są jeszcze dostępne etui od 3MK.

Dammit faktycznie ? ja mam od nich szkło na ten telefon i myślałam że już są case'y też. Jak miałam mi 8 to były i się dobrze mój spisywał. Mam nadzieję że niedługo wjadą też na mi 9 :D

Edytowane przez Marika21

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    6 godzin temu, Marika21 napisał:

Dammit faktycznie ? ja mam od nich szkło na ten telefon i myślałam że już są case'y też. Jak miałam mi 8 to były i się dobrze mój spisywał. Mam nadzieję że niedługo wjadą też na mi 9 :D

Po co tyle czekać ja kupiłem to co tutaj podałem na wcześniejszej stronie i świetnie chroni aparat :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    homarkrab

@ul kupiłem tego spigena na xgsm.pl z odbiorem osobistym. Na przeźroczyste od 3mk poczekam aż będzie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    mactez

Czy jest już tu jakiś posiadacz Spigen Rugged Armor ? Jak wspólpraca ze szkłem ? Zastanawiam się czy warto zamawiać szkło takie na pełny ekran (taki jak na przykład  Nillkin Cp+)  bo istnieje ryzyko że spigen je podważy

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    homarkrab

Z szkłem na niepełny ekran współpraca ok. Mówię o NILLKIN 2mm, 3mk hardglass klasyczne. Z pełnym nie używałem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    mactez

Ok dzięki, ja zamówiłem flexible glass, bo cieńsze o milimetr, może będzie mniej widoczne od hardglassa, które podobno daje efekt tęczy przy bocznych krawędzach folii/ekranu

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    46 minut temu, mactez napisał:

Ok dzięki, ja zamówiłem flexible glass, bo cieńsze o milimetr, może będzie mniej widoczne od hardglassa, które podobno daje efekt tęczy przy bocznych krawędzach folii/ekranu

Ja mam jakieś noname szkło i spingena o którym wcześniej mówiłem i wrzuciłem fotkę. Super chroni aparat. Telefon leży płasko bez problemu z tym etui.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    homarkrab

Etui Spigen wystaje mocno ponad rant. Dobrze chroni ale bardzo upośledza pracę z gestami na telefonie.

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Godzinę temu, rakers napisał:

Etui Spigen wystaje mocno ponad rant. Dobrze chroni ale bardzo upośledza pracę z gestami na telefonie.

Ogólnie rzecz biorąc to gesty na MIUI są mniej intuicyjne aniżeli na One Plus ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    homarkrab

Są podobne do rozwiązania z Huawei. Tam działanie jest tragiczne. Same gesty od brzegu ekranu działają słabo. Nie ma to nic wspólnego z tym jak to jest zaimplementowane na iphone. Tam gesty to mistrzostwo świata.

Edytowane przez rakers

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi