Skocz do zawartości
homarkrab

Mi 9 - case, etui.

Rekomendowane odpowiedzi

4GSM

Ja także polecam etui Spigen Rugged Armor pod kontem użytkowania i ochrony telefonu sprawuje się bardzo dobrze. Jeśli chodzi o szkło to na chwilę obecną na rynku jest dostępne mało opcji wyboru, ale osobiście szukałbym szkła na klej UV od T-Max'a lub któregoś z sugerowanych przez@rakers

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    olutus

Te szkło jest super. Bardzo dobrze dopasowane (jak się równo przyklei ) 2b9c2e9000c86d187c8fae47956e07d0.jpg

Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mam na sprzedaż etui MSVII niebieskie  i szkło 5D czarne  na cały wyświetlacz.(posiada klej na całej powierzchni)

Komplet sprzedam za 50 zł z wysyłką. nie umiem tutaj dodać zdjęć ,ale zainteresowanym mogę wysłać na e-mail lub mms-em.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Cześć,

Macie jakiegoś polecanego sprzedawce na znanym serwisie aukcyjnym z odpowiednim szkłem na MI 9? Chodzi mi o jak najlepsze dopasowanie :) Rozumiem że lepsze jest to z czarnymi ramkami?

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zamówiłem sobie cały zestaw od 3mk: Flexible Glass na ekran, Armor Case i FlexibleGlass Lens. Jedyne co mogę pochwalić, to szkło na ekran. Dość fajne i dobrze się klei. Za to te na obiektyw to porażka. Z 4 dostępnych sztuk, 3 były do wyrzucenia. Były na nich rysy, przez które zniekształcały się zdjęcia. Czwartą sztukę z braku laku zostawiłem, bo jako jedyna była w miarę ok, ale nie klei się w jednym miejscu. Na etui też się zawiodłem. Z tyłu na wewnętrznej stronie, były 4 dość duże i widoczne rysy. Narzeczona też sobie zamówiła i taka sama sytuacja, tylko że miała 3 rysy. Tak jak zawsze chwaliłem firmę 3mk, teraz żałuję zakupu i muszę rozglądać się za innym casem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja zakupiłem 3 pokrowce: 3mk Clear Case, 3mk Armor Case i Spigen Liquid Crystal. Zdecydowanie najlepszy jest, niespodziewanie, Spigen. Bardzo dobry chwyt, aparat jest zabezpieczony. 3mk Clear Case zwykły klasyczny, z aparatem jest praktycznie na 0. Armor Case zwróciłem ze względu na wielkość i bardzo grube boczne ramki....

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Karls

Co myślicie o szkle Flexible Nano Glass 9H? Z tego co widzę ciężko o dobrze dopasowane szkiełka, większość z tych co oglądałem albo nie pokrywa całego ekranu, albo ma źle wymodelowane wcięcie na notcha i to brzydko wygląda, albo ma ramki. To na razie jedyne jakie znalazłem, które bez ramek jest dobrze dopasowane na cały ekran.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A może jakiś link żebyśmy mogli je zobaczyć? ;) 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    seba112

Ja polecam Ibywind, niestety niedostępne jest w Polsce, trzeba szukać na Amazon.

Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi