Skocz do zawartości
homarkrab

Mi 9 - case, etui.

Rekomendowane odpowiedzi

A korzystał ktoś może z takiego rozwiązania?

https://allegro.pl/oferta/etui-inteligo-clear-view-cover-xiaomi-mi9-mi-9-h76-8010703643?utm_source=facebook&utm_medium=app_share&utm_campaign=AndroidShowitemShare

Zastanawiam się właśnie co wybrać. Case + szkło od Spigen czy to co podlinkowalem wyżej

Edytowane przez george193

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    neomagnet

Na renderach wygląda ciekawie, ale nie spodziewalbym się nadzwyczajnej jakości w tej cenie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Karls

Etui z klapka mnie tylko drażni. Ani to wygodne ani ergonomiczne, pogrubia telefon, podczas rozmowy Ci ta klapka lata, nie ma co z tym zrobić. Dla mnie jeśli etui to tylko na tył i boki.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Prawdę mówiąc też jestem zwolennikiem etui na tył i boki tyle że mój poprzedni telefon - Galaxy s8, który nosiłem w takim właśnie etui po upadku zakończył swój żywot. Ze zmiany jestem bardzo zadowolony płynność działania bez porównania, jedyne co wkurza to brak stabilizacji w aparacie ale zdjęcia w dzień robi porównywalne czasem może nawet ladniejsze. W nocy nie testowalem

Normalnie bym się nie zastanawiał ale boje się że mi 9 tez mi kiedyś spadnie i będzie podobnie a myślę, że klapka jakoś chroni ekran w przeciwieństwie do innych rozwiązań.. 

Chybaz zamówie ten z klapką bo jest wzglednie tani a jak mi się nie spodoba to zmienię na Spigen

Edytowane przez george193

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Moja ma założone to:

https://www.gearbest.com/cases-leather/pp_009899533379.html

I biorąc pod uwagę co przechodsi i to, że śladów nie ma na nim, oraz na telefonie (bo był ściągany kilka razy, żeby pokombinować z przezroczystymi) to tylko mogę polecić.... Przy rozmowie klapkę się zamyka i nic nie przeszkadza/pogrubia/nie tworzy innych gumowych problemów... Ładowanie bezprzewodowe działa bez stresu. Jeden minus - był ściągany i zakładany gumiany kondonik jak telefon robił za nawigację. Po "wakacjach" od razu trafi) z powrotem na telefon i już zaliczał loty i upadki... Ostatnie dwa razy przy lądowaniu się otworzył i telefon i tak glebił na ekran... I nadal nic mu nie jest... Pewnikiem szkło 9H miało w tym swój udział... ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Przemyślałem sprawę i biorę Spigen. Przy upadku to z klapką i tak się z moim szczęściem otworzy a tu ranty dają jakas nadzieję że nic się nie stanie 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nilkin z klapką też ma ranty... ?

Ale spokojnie... Spigen też wiele jeet w stanie zdzierżyć ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    neomagnet

W spigenie fajne jest to, że ma dodatkowo zabezpieczone rogi, wszystko ładnie przylega, otwory są wycięte perfekcyjnie i nie pogrubia jakoś mocno telefonu. Poza tym znacznie poprawia chwyt. Ja jestem bardzo zadowolony z tego etui. Jeszcze tylko szkło muszę domówić, ale tu dam "dojrzeć" tej tandecie od 3mk, jak już będzie tak porysowane, że nie będzie nic widać to wymienię - czyli za jakiś tydzień, max 2.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mówisz że szkło od 3mk tandeta? Bo pożałowałem 20 zł i zamiast tego od spigena zamówiłem właśnie 3mk ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja do szkła 3mk też nie mam zastrzeżeń. Teraz nie mam żadnego bo się bałem, że czytnik nie będzie działać

Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi