Skocz do zawartości
Gwozdek

Huawei P30 Pro. Aparat - dyskusja ogólna i zdjęcia wykonane telefonem.

Rekomendowane odpowiedzi

Gwozdek

Ale wcale takie słowa nie padły :) Proszę nie oceniać tak pochopnie. A najlepiej, proponuję wrócić do dyskusji na temat zdjęć :)

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Napisano (edytowane)

Dobre Porównanie Samsunga Note 10 vs Huawei p30 pro Yutube Samsung Galaxy Note 10 czy Huawei P30 Pro. Który robi lepsze zdjęcia 

Pan Mirosław Mazanec

I ja Mam Podobne wrażenie co Pan Recenzent,osoba używająca podobnie telefonu i foto w automacie bez zabawy w tryby profesjonalne.

Edytowane przez Marekborow74
    • Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    kanon7

Mam problem z aparatem x5 zoom.
    Na x1 ostrość łapie od razu, na x10 zoom hybrydowym od razu, a na x5 zoom (szczególnie w ciemności) obraz jest tak rozmyty, rozpikselowany - łapie ostrość ok. 4-5 sekund, a i tak zdjęcia nie są ładne - tylko wykonane galaxy S1 z 2010r.
    Mam nałożone szkło na aparaty od 3mk. Może to być wina tego szkła? I je wywalić?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja bym się pozbył tych szkieł z aparatów. To bujda z tym że nie pogarszają jakości zdjęć. Kiedyś miałem szkiełko na aparacie i zdjęcia były gorsze, zwłaszcza w nocnych było to widoczne.

Wysłane z mojego VOG-L29 przy użyciu Tapatalka

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@kanon7 W ciemności to się używa trybu Nocnego lub Pro z dłuższym czasem naświetlania(w tym przypadku mile widziany statyw lub umieścić nieruchomo tel.) bo niby na czym w trybie Zdjęcia ma złapać ostrość na czarnej plamie. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja nabyłem to cudo z tak pochlebnych opinii o pięknych fotach  ale  będąc tydzień temu na wypadzie p30pro mnie rozczarował  fotki robione w automacie  są gorszej jakości niż na drugim moim s9+

• haha! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

To ja nie wiem jak ty robisz zdjęcia. Ja kupiłem 2 tygodnie temu i jestem zachwycony aparatem. Porównywałem dużo bezpośrednio z moim poprzednim P20pro i mate20pro współdomownika i jeśli chodzi o zdjęcia nocne i w gorszym oświetleniu w p30pro jest o wiele lepsza szczegółowość.

Wysłane z mojego VOG-L29 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

mam pytanie nie ma możliwości w p30 pro używania szerokiego kąta i zoom 5 oraz 10 krotnego przy 40mpx to się zmieni czy zostaje używać tylko 10 aby mieć te tryby?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Napisano (edytowane)

@marcin.kasiedczak16121993 Myślę, że jakby nawet były te przełączniki na 40 mpx to i tak nic by to nie dało bo szeroki kąt i zoom to są zupełnie inne obiektywy. Właśnie dlatego jest tyle oczek aparatu każdy do czegoś innego. Łatwo to sprawdzić włącz szeroki kąt wejdź w ustawienia i będzie 20 mpx nie 10 mpx.

Edytowane przez piotruspan1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jedynie tryb nocny wtedy robić można z 10 mpx na 40 muszę zmienić sam czy jest w ogóle różnica w nocnych jak zrobię z 40 czy z 10mpx?

dodana zawartość

Jedynie tryb nocny wtedy robić można z 10 mpx na 40 muszę zmienić sam czy jest w ogóle różnica w nocnych jak zrobię z 40 czy z 10mpx? Na moje oko jeśli główny ma 40mpx to jak robię np zdjęcie zwykłym głównym powinna być ustawiona matryca 40 jak zmieniam suwakiem na szeroki lub inny powinno automatycznie się zmienić na 10 problemu by wtedy nie było :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi