Skocz do zawartości
arczi1280

Huawei P30 Pro. Pytania do posiadaczy.

Rekomendowane odpowiedzi

emil51
    Napisano (edytowane)

@iMoCks Ja przesiadłem się z s10+ na p30 pro i powiem tak większość czasu u mnie to lte mało co wi fi na s10+ sot 4-5,5h na p30p jest ok 7h. Szybkość działania podobna na korzyśc p30p. P30p mam wersje 8/256. Z przesiadki jestem zadowolony system emui może nie jest tak przejrzysty jak w samsungu ale jakoś ogarnełem i korzysta się w miare. Według mnie obecnie nie znajdzie się lepszego tel z takim ekranem co da rade taki sot mieć. 

Edytowane przez emil51
    • Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    iMoCks

Nakładki też się akurat nie boje, mam jakiś tablet Huaweia w domu, podejrzewam że ma podobną nakładkę.
    Wersje 8GB w mojej okolicy ciężko trafić, w sieciach w ogole ich nie ma a na koniec czerwca mam możliwość dostania od sieci wybranego telefonu, taki gest lojalnościowy.
    Zobaczę jeszcze jak wyjdzie OP7Pro.

Naklikane z OnePlus 6T

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    emil51

@iMoCks są już testy baterii op7 pro i p30p ma dużo lepsze wyniki. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    iMoCks

Ja jestem z tych co nie wierzą w testy.
    Wolę sprawdzone info podczas normalnego użytkowania od kogoś na forum lub wolę sprawdzić osobiście.

Naklikane z OnePlus 6T

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    seb84
    Ja jestem z tych co nie wierzą w testy.
    Wolę sprawdzone info podczas normalnego użytkowania od kogoś na forum lub wolę sprawdzić osobiście.

Naklikane z OnePlus 6T

Wszystko zależy jak użytkujesz telefon. Na razie testy op7 pro są wg mnie niepewne. Właśnie teraz ma przyjść duża aktualizacja oprogramowania do op7 pro, która ma naprawić przede wszystkim aparat. Z resztą jest nawet taki zapis w dxomark, którzy testowali telefon w niedostępnym oprogramowaniu dla beta testerów. Za 2 tyg wszystko się wyjaśni. Na pewno poprawia również baterie ale nie będzie to jakaś spektakularna różnica. Dlatego śmiało mogę napisać, że p30 pro będzie miało sporo lepsza baterie. Mniejszy wyświetlacz, mniejsza rozdzielczość, większa pojemność baterii i brak 90hz robi swoje w p30 pro.

Wysłane z mojego VOG-L29 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    iMoCks

Właśnie dlatego czekam aż zaczną się OP7Pro pojawiać u ludzi i na forach zaczną pojawiać się jakieś konkrety ze zrzutami. 
    Miałem S10+ i jak na razie jestem bardzo nastawiony na P30Pro. Zobaczymy za 1.5 miesiąca jaka będzie decyzja. 
    Może gdzieś dorwę w tym czasie telefon na godzinkę lub dwie do zabawy. 
    Niestety znajomy już nie pracuje w salonie z którego mogłem brać telefony na 2-3 dni do testów i decydować co chcę. ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    iMoCks

Pobawiłem się dzisiaj p30pro i kompletnie niczym mnie nie zachwycił.
    Decyzja zostanie podjęta pomiędzy sw0+ a OP7Pro.

Naklikane z OnePlus 6T

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    horde

A czym miał Cię zachwycić, nie zrobił herbaty ani nie wyprowadził psa?
    Wiadomo, że teraz żaden telefon nie wywołuje efektu wow, chyba, że ktoś przesiada się z kilku generacji wstecz.
    Pobawić się, a dłużej korzystać z telefonu wtedy można dostrzec m.in fenomenalną baterie i inne rzeczy.
    Poza to tym to jest wątek pytania do właścicieli i nie wiem, co Twój post ma do niego wnieść poza zaśmiecaniem.

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    iMoCks
    Napisano (edytowane)

Poczytaj moje wcześniejsze wpisy. 
    Zastanawiałem się nad zmianą i pytałem ludzi którzy przesiedli się na P30Pro ze wspomnianych przeze mnie modeli. 
    Otrzymałem odpowiedzi, napisałem że się zastanowię i dam znać / ciach /

Edytowane przez ipsec
    Usunięta zbędna treść

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jak w obecnej sytuacji, gdy Google wycofał się ze wspierania Huawei wygląda możliwość zwrotu urządzenia? Da się to podciągnąć pod jakieś przepisy na to pozwalające? Pomimo że to nie Huawei zawinił to najwięcej stracą na tym użytkownicy którzy zapłacili spore kwoty za urządzenia.

Wysłane z mojego VOG-L29 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi