Skocz do zawartości
Gwozdek

Huawei P30 Pro. Bateria - statystyki, problemy i dyskusja.

Rekomendowane odpowiedzi

"kastrowanie" telefonu z funkcji zostawię ewentualnie na "potem". Jak pisałem chce porównać jak najbardziej 1:1 z XS max, a tam nic nie wyłączone (zresztą NFC się nawet nie da) 😉

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@mata-on ekran przez 2 dni tylko 4h?? To wogole nie używasz telefonu 😁 4h to ja mam po 6 godzinach po odłączeniu od ładowarki 😉

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@djwonski Wiesz, ostatnio nie za bardzo mam czas, ponieważ ogarniam przygotowania do ślubu i wesela he he :D

U mnie to różnie bywa, np. ostatnio więcej nagrywałem telefonem filmików i robiłem zdjęć. Po za tym dużo też przed PC pracuję więc telefon z doskoku :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    emil51

Wystarczy troche poustawiać i sot ok 6h na lte to norma, nie mam wykastrowanych funkcji a na lte mam czas 5:30-7h. 

Screenshot_20190809_075429_com.huawei.systemmanager.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@emil51 po co któryś raz to samo piszesz?? Żaden wyczyn 6h na lte... 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    emil51

Widać dla niektorych osób jest wyczyn skoro maja sot 4:30-5h tyle mialem na s10+. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    kanon7

Panowie (i Panie) jak odniesiecie się do tego wideo?

Widzę że w PL, nie dyskutuje się o wynikach tego testu - które to są niejako zaskakujące. Ale zaś na zagranicznych stronach (UK, DE, USA itd.) jest ostra dyskusja nad tymi wynikami i ich prawdziwością.
    W skrócie: test baterii w kilku smartfonach: pixel 3a, mate 20 5g,  iphone xs max,  xperia 1, huawei p, one plus 7pro i p30 pro.

Największa kłótnia jest o to co w recenzjach mówią o baterii dwóch telefonów vs wyniki testu wideo:
    - Xperia 1 - średnia bateria, zbyt krótki czas SOT, 3300 mAh to porażka, do końca dnia nie pociągnie itd.
    - Huawei P30 Pro - bateria dużo powyżej średniej, dobry czas działania, wysokie czas SOT, bateria zaskakuje pozytywnie itd.
    Czyli mamy dwie odmienne opinie, a w teście mimo to P30 Pro wytrzymał tylko 15 minut dłużej od Xperii 1.
    Co Wy na to? Jakie opinie?
    Bo mnie osobiście patrząc jak recenzenci narzekają na daremną baterię Xperii 1 vs. dużo superlatywów do działania P30 Pro, nie chce się wierzyć że tylko 15 minut więcej wytrzymał P30 Pro.
    -----------------------

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Cris92

Nijak. Wziąłem inny test i tam 6 telefonów, Xperia ostatnia Huawei 2, a wygrał Samsung.

Wysłane z mojego P30 Pro przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Troche zaskoczony jestem bo przenioslem sie z Honora Play na P30 pro i bateria mam wrazenie spada o wiele szybciej :(

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Gwozdek

Podrzuć wykresy, a może coś wymyślimy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi