Skocz do zawartości
biszkopt1717

S10+ ekran strasznie porysowany

Rekomendowane odpowiedzi

mirku

@ImageX7 a gdzie masz info że tył to GG5? Bo ja na wszystkich reckach i opiniach czytałem, widziałem że GG6? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    sroczkin
    5 godzin temu, mateusz1807 napisał:

Wystarczy nie zrywać folii fabrycznej której jest świetna i po problemie.

Fabryczna folia ma super poslizg nawet az za bardzo bo leżąc na ekranie zeslizguje się z pochylych powierzchni i bardzo przejrzysty wygląd . Tylko że ma wielką wadę, okropnie szybko się rysuje . U mnie już pojawiły się brzydkie ryski i zamierzam kupić dwupak Ringe .

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    spec-naz1
    Napisano (edytowane)

@mirku Na tyle jest GG5, nie 6.

Nie pamiętam gdzie to widziałem, będę miał czas do poszukam.

O mam np tutaj:

https://www.corning.com/gorillaglass/worldwide/en/products-with-gorilla-glass/gorilla-glass-front-and-back/samsung/samsung-galaxy-s10.html

Co do recenzji to właśnie przykład, dlaczego nie powinno się nimi sugerować w 100%

Edytowane przez spec-naz1
    • Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    tysszek

Oryginalna folia to jakieś nieporozumienie. Moja jest już tak porysowany że przeraża mnie to. Telefon od premiery.
    Zawsze używałem foli 3mk. Po roku nie wyglądała tak jak ta po miesiącu.

Wysłane z mojego SM-G975F przy użyciu Tapatalka

• Lubię to! 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

U mnie nie ma takiego problemu, folia jak nowa.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Napisano (edytowane)

Chyba nie chodzi o głębokie rysy, tylko bardziej o włosowate, widoczne przy mocniejszym oświetleniu ... oczywiście też je stwierdzam :) BTW, podobne rysy były też na ekranie Galaxy S5, tylko, że on był używany 5 lat ... bez żadnej folii.

Edytowane przez Jacek K.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Hered
    Napisano (edytowane)

Mi oryginalna folia zadarła się po tygodniu i już dawno jej nie mam. Nie wiem z jakim gruzem w kieszeniach trzeba chodzić, żeby mieć porysowany ekran. Miałem Galaxy S7, Galaxy S8 i teraz Galaxy S10, zawsze noszę jakiś case, ale bez żadnej folii i tylko na S7 miałem drobne ryski po roku użytkowania. 

Dodatkowo powiem, że czytnik odcisku palca działa u mnie o niebo lepiej bez folii.

Edytowane przez Hered

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Mi oryginalna folia zadarła się po tygodniu i już dawno jej nie mam. Nie wiem z jakim gruzem w kieszeniach trzeba chodzić, żeby mieć porysowany ekran. Miałem Galaxy S7, Galaxy S8 i teraz Galaxy S10, zawsze noszę jakiś case, ale bez żadnej folii i tylko na S7 miałem drobne ryski po roku użytkowania. 
    Dodatkowo powiem, że czytnik odcisku palca działa u mnie o niebo lepiej bez folii.
    Potwierdzam, wczoraj usunąłem folie fabryczną bo wyglądała nieciekawie i czytnik zaczął dużo lepiej dzialać.

Wysłane z mojego SM-G975F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A więc wyświetlacz udało mi się wymienić z care+  i teraz nie ściągnąłem foli  powiem tak nie mam pojęcia dlaczego  tamten się tak porysował skoro teraz używam tak samo  telefon  mam go ok 10 dni z nowym wyswietlacze. I folia praktycznie idealna  szkoda że nie zrobiłem zdjęć  tamtego wyświetlacza  Ale myślę że tamten był wadliwy 

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    iMoCks

Wadliwy po zdjęciu folii czy wadliwa folia?Ja zdjąłem folie i noszę telefon bez żadnych oporów z tym co z nim wkładam do kieszeni. Ekran bez tej syfiastej folii, zero rys.. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi