Skocz do zawartości
Dzikidzik1987

Huawei P30 Pro. Aktualizacje oprogramowania - dyskusja ogólna.

Gwozdek

Aby uniknąć zbędnych dyskusji na temat kto już posiada aktualizację, a kto nie załączamy zasadę wydawania aktualizacji według Huawei:

"Kiedy Huawei wydaje nową aktualizację Androida na jednym ze swoich urządzeń, tylko 1% aktywowanych urządzeń jest dostępnych przez pierwsze 48 godzin. Dzieje się tak, ponieważ monitoruje działanie wewnętrznego systemu Google na podstawie tych pierwszych aktualizacji i monitoruje, czy w aktualizacji nie wystąpił błąd. Następnie, jeśli nie ma błędu, 25% aktywowanych urządzeń otrzyma aktualizację w ciągu pierwszych dwóch tygodni, następnie 50% wszystkich urządzeń, a następnie tylko 100% aktywowanych urządzeń. Ten proces może potrwać do 8 tygodni.

Ważne jest, aby pamiętać, że ta metoda jest prawdziwa dla jawnej kompilacji, a nie modelu. Oznacza to, że oprogramowanie działające z innym numerem kompilacji odblokowanym przez kartę lub aktualnie dostarczane przez dostawców usług jest oddzielne"

Prosimy o niespamowanie nic nie wnoszącymi do tematu postami. Mile widziane są uwagi i wrażenia dotyczące nowego softu.

Wiadomość dodana przez Gwozdek

Rekomendowane odpowiedzi

Gwozdek

Wątek do dyskusji na temat oficjalnych aktualizacji oprogramowania dla Huawei P30 Pro.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Pytanie czy do posiadaczy P30 Pro doszedł pierwszy update? I czy ewentualnie może się podzielić jak wygląda AOD ze wsparciem dla aplikacji firm trzecich?

Wysłane z mojego LYA-L29 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    sukr
    Pytanie czy do posiadaczy P30 Pro doszedł pierwszy update? I czy ewentualnie może się podzielić jak wygląda AOD ze wsparciem dla aplikacji firm trzecich?

Wysłane z mojego LYA-L29 przy użyciu Tapatalka

Jeszcze nie doszedł przynajmniej u mnie w wersji 6/128. Kilka dni temu wypuścili, ale sądzę że do konca tygodnia będzie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    siudziu

Ja mimo ze mam z euro rtv bez brandu nie mam widocznej aktualizacji :( i dalej mam kompilacje 9.1.0.109 jak pobrac aktualizacje recznie ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    sukr

Źle Ci działa telefon, że potrzebujesz ręcznej aktualizacji?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    mirku

@siudziu w Huawei to norma, że nie wszyscy na raz dostają. Po prostu sprawdzaj co jakiś czas, bo H wypuszcza partiami. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@siudziu osobiscie mam tel z Playa i nie widze na nim zadnego brandu, natomiast kompilacje mam dokladnie taka samą. Telefon mam od 1.04 i poprawki z lutego

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    shade3

Właśnie wpadł update .124 w sumie nie widzę żadnej różnicy, ani w działaniu telefonu ani aparatu... Jedyne co to powiadomienia firm trzecich np Facebook które wyświetlają się na ekranie always on display. I to na duży plus. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    wwlsqad
    Napisano (edytowane)

Update do wersji : 9.1.0.124   /OTA 619MB

Dystrybucja : RTVeuroAGD

Spoiler

Screenshot-20190402-100713-com-huawei-an

Screenshot-20190402-100729-com-huawei-an

Screenshot-20190402-100745-com-huawei-an

Edytowane przez wwlsqad
    • Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    sukr

Ja mam z przedsprzedaży z Play 6/128 bez brandu i pewnie na dniach pojawi się aktualizacja.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi