Skocz do zawartości
Dzikidzik1987

Huawei P30 Pro. Aktualizacje oprogramowania - dyskusja ogólna.

Gwozdek

Aby uniknąć zbędnych dyskusji na temat kto już posiada aktualizację, a kto nie załączamy zasadę wydawania aktualizacji według Huawei:

"Kiedy Huawei wydaje nową aktualizację Androida na jednym ze swoich urządzeń, tylko 1% aktywowanych urządzeń jest dostępnych przez pierwsze 48 godzin. Dzieje się tak, ponieważ monitoruje działanie wewnętrznego systemu Google na podstawie tych pierwszych aktualizacji i monitoruje, czy w aktualizacji nie wystąpił błąd. Następnie, jeśli nie ma błędu, 25% aktywowanych urządzeń otrzyma aktualizację w ciągu pierwszych dwóch tygodni, następnie 50% wszystkich urządzeń, a następnie tylko 100% aktywowanych urządzeń. Ten proces może potrwać do 8 tygodni.

Ważne jest, aby pamiętać, że ta metoda jest prawdziwa dla jawnej kompilacji, a nie modelu. Oznacza to, że oprogramowanie działające z innym numerem kompilacji odblokowanym przez kartę lub aktualnie dostarczane przez dostawców usług jest oddzielne"

Prosimy o niespamowanie nic nie wnoszącymi do tematu postami. Mile widziane są uwagi i wrażenia dotyczące nowego softu.

Wiadomość dodana przez Gwozdek

Rekomendowane odpowiedzi

Hmmm to mam zagadkę, wróciłem do 9.1 żeby zainstalować recorder i pięknie poszło tyle że teraz mi nie widzi 10 a byłem w becie jakieś pomysly
    Sprawdzałem przez hisute, hicare i nic

Wysłane z mojego VOG-L29 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    najbus

Zrobiłem jak Ty, i guzik... Niestety musisz czekać na swoją kolej ziom

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    TomSy
    5 godzin temu, AndrzejZ. napisał:

Hmmm to mam zagadkę, wróciłem do 9.1 żeby zainstalować recorder i pięknie poszło tyle że teraz mi nie widzi 10 a byłem w becie emoji848.png jakieś pomysly
    Sprawdzałem przez hisute, hicare i nic

Pisane to już było wiele razy ,między innymi w temacie o beta testach. Miałem tak samo i teraz muszę czekać na swoja kolej.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Pisane to już było wiele razy ,między innymi w temacie o beta testach. Miałem tak samo i teraz muszę czekać na swoja kolej.
    No akurat na becie wracałem do 9.1 i zaraz ponownie do bety10 i nie było z tym żadnego problemu, było pisane ale nie było to oczywiste że nie będzie powrotu

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Koledzy mam pytanko.. jestem po aktualizacji na 10 i chciałbym zrobić factory reset żebym miał pewność że wszystko jest tak jak ma być.
    Pytanie brzmi, jaką apką najlepiej zrobić kopię zapasową wszystkich aplikacji wraz z danymi ( o ile kopia danych aplikacji ma sens) oraz ustawień systemowych. Zdjęcia trzeba będzie skopiować na pc oczywiście ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Spróbuję włożyć kartę z Orange i Tmobile i zobaczę czy znajdzie aktualizację pamiętam że w P20 za każdym razem pomagało.

edit: nic to nie dało

Edytowane przez atmpitbull

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Koledzy mam pytanko.. jestem po aktualizacji na 10 i chciałbym zrobić factory reset żebym miał pewność że wszystko jest tak jak ma być.
    Pytanie brzmi, jaką apką najlepiej zrobić kopię zapasową wszystkich aplikacji wraz z danymi ( o ile kopia danych aplikacji ma sens) oraz ustawień systemowych. Zdjęcia trzeba będzie skopiować na pc oczywiście default_wink.png

Ja zrobiłem hisuite na pc ale okazało się że nie da się wybrać przywrócenia odrazu w 1 ekranie po przywróceniu tylko było do wyboru chmura Google i nowy. Więc wybrałem googla i później dopiero przywróciłem z hisuite jakieś 90% aplikacji było odrazu skonfigurowane tak samo

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    kanon7

Rozumiem że po aktualizacji do Androida 10, certyfikacja jest nadal w 100%? Nic się nie zmieniło w tym temacie?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    rumot

Kopia zapasowa w HiSuite lub na USB i jest OK. Certyfikat jest w 100 %

Screenshot_20191118_221510_com.android.settings.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Micros
    7 godzin temu, ziuta24 napisał:

Pytanie brzmi, jaką apką najlepiej zrobić kopię zapasową wszystkich aplikacji wraz z danymi ( o ile kopia danych aplikacji ma sens) oraz ustawień systemowych. Zdjęcia trzeba będzie skopiować na pc oczywiście ;)

Podpinasz pojemny pendrive albo dysk z zewnętrznym zasilaniem po USB OTG do telefonu, a następnie

Ustawienia -> System i aktualizacje -> Tworzenie i przywracanie kopii zapasowej -> Kopia zapasowa Huawei (danych) -> Pamięć zewnętrzna -> Nośnik USB

Kopia zawiera dane aplikacji, zdjęcia i filmy, dokumenty, ustawienia systemu itd. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi