Skocz do zawartości
studys

[Rozwiązany] Samsung A7 2018 - Brak synchronizacji sms, na opasce Mi Band 3.

Rekomendowane odpowiedzi

studys
    Napisano (edytowane)

Witam,

Posiadam sobie taki model jak w tytule. Na początku wszystko działało bez najmniejszego problemu. Niestety nie tak dawno zauważyłem że nie dostaję na opaskę informacji o otrzymanym sms'ie. Jak sobie ustawiłem info z Gmail czy messengera to dostaję a o sms'ach nie. Na początek padło na reset opaski-nic. Potem na przeinstalowanie aplikacji (używam oryginalnej ze sklepu) - też nic.

Jest to mój służbowy telefon z dodatkowym softem i ustawieniami. Obawiałem się,że może to  jest powodem więc zrobiłem reset telefonu (na moim prywatnym Huawei P20 lite wszystko  działa prawidłowo) więc dzisiaj zrobiłem reset Samsunga do ustawień fabrycznych i jeszcze bez instalacji firmowego softu też nie dochodzą powiadomienia o sms'ach. Wszystkie ustawienia są prawidłowe bo inne powiadomienia przychodzą. A, jeszcze chyba w tym samym czasie zauważyłem jeden minusik a mianowicie jak wiadomo opaska pokazuje kto dzwoni. Mimo, że odbiorę połączenie to ona nadal wibruje - oczywiście tego wcześniej też nie było).

Może ktoś spotkał się z czymś podobnym albo ma jakiś pomysł. Ja już wszystko ustawiłem tak jak powinno być.W sumie to jest tak jak było wcześniej gdy wszystko prawidłowo funkcjonowało.

Z góry dzięki za pomoc.

Edytowane przez melis
    poprawiono tytuł tematu

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    studys

Zero odpowiedzi. Dzisiaj sam znalazłem rozwiązanie - po prostu dodałem aplikację Wiadomości do powiadomień i już jest ok.

Może komuś się to przyda.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi