Skocz do zawartości
majek9

Pixel 3 i jakość rozmów głosowych - szumy, przerwy, cisze

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

W sumie mam podobnie, z tym że nie reklamowalem go jeszcze, ale mam wrażenie że jest gorzej niż bylo, może to ostatni update usług operatora nie wiem. Gdzie reklamowaleś swoją sztukę ?

PS. "Przejdę po prostu na innego producenta kompaktowego telefonu z płaskim ekranem i świetnym aparatem"

Pytanie który tel. konkurencji sprosta tym wymaganiom?

Wysłane z mojego Pixel 3 przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez Smykoo
    Poprawa czytelności posta.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    majek9

Ja kupowałem w bestcenie i tam bez problemu po ok 10 dniach wymienili mi telefon na nowy po przedstawieniu mailowo problemów z rozmowami. Niestety nowa sztuka też miała ten feler i ma ;)

Jeśli chodzi o drugą część, na razie się tym nie przejmuje, póki nam cierpliwość do Pixela 3 mimo jego wady fabrycznej czasem się ujawniającej i dobrze mi się z niego korzysta. Z reguły około roku używam smartfona, zanim go wymienię na coś nowszego, więc raczej po nowym roku będę się rozglądał za następca i wtedy myślał, jakiego producenta urządzenie wziąć na warsztat :D. Chociaż zdaje sobie sprawę, że będzie trudno, to póki Pixele 4 nie zostaną od a do z sprawdzone w boju przez użytkowników, nawet nie będę w ich stronę spoglądać, coby znowu się nie denerwować, że wydaje 3tys na niedoróbke, mimo ogromu pozytywów, jakie idą za tym urządzeniem.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A mnie się z telefonu korzysta bardzo dobrze, irytuje mnie to z tym głośnomówiącym bo to jest żenada ale no cóż, ja osobiście zmienię sieć na Orange żeby mieć tą esim.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    majek9
    Napisano (edytowane)

A w nju mają te esim? Można tego standardu używać w Pixelach 3? Zainteresowałes mnie tym tematem, jeśli miałoby to pomoc w likwidacji problemów z wadliwym trybem głośnomówiącym default_wink.png

Edit: ok wiem że ten standard póki co oferują jedynie Iphony. Pozostaje czekać na Pixela 4:)

Edytowane przez Smykoo

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    King
    Napisano (edytowane)
    W dniu 29.08.2019 o 10:58, majek9 napisał:
    A w nju mają te esim? Można tego standardu używać w Pixelach 3? Zainteresowałes mnie tym tematem, jeśli miałoby to pomoc w likwidacji problemów z wadliwym trybem głośnomówiącym default_wink.png

Edit: ok wiem że ten standard póki co oferują jedynie Iphony. Pozostaje czekać na Pixela 4:)

Oficjalnie Orange nie wspiera pixela w kwestii esim, ale nie jestem jedyną osobą której to działa.

Samo esim pixele jak najbardziej wspierają tylko u nas brak operatorów chętnych by taką usługę oferować (jedynie pomarańczowi)

Edytowane przez Smykoo

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Oficjalnie Orange nie wspiera pixela w kwestii esim, ale nie jestem jedyną osobą której to działa.  
    Samo esim pixele jak najbardziej wspierają tylko u nas brak operatorów chętnych by taką usługę oferować (jedynie pomarańczowi)

Tylko Orange, ja i tak muszę czekać do marca na koniec umowy z obecnym operatorem i dopiero się przeniose do Orange, smutne to że ta usterka jest raczej hardware'owa a nie software'owa przez co żaden update nie pomoże

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    majek9
    W dniu 29.08.2019 o 14:35, famous182 napisał:

Tylko Orange, ja i tak muszę czekać do marca na koniec umowy z obecnym operatorem i dopiero się przeniose do Orange, smutne to że ta usterka jest raczej hardware'owa a nie software'owa przez co żaden update nie pomoże

Czyli spokojnie jak mam w ofercie Nju z rachunkiem numer u wirtualnego operatora pomarańczy, mogę zmigrować sobie go do któreś z ofert Orange i aktywować wówczas e-sim? Nie będę wówczas potrzebował fizycznej karty sim w slocie w Pixelu 3, a problem rozmów na głośnomowiącym trybie, ze słabą jakością, wówczas może zniknąć lub się poprawić tak?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    King
    Czyli spokojnie jak mam w ofercie Nju z rachunkiem numer u wirtualnego operatora pomarańczy, mogę zmigrować sobie go do któreś z ofert Orange i aktywować wówczas e-sim? Nie będę wówczas potrzebował fizycznej karty sim w slocie w Pixelu 3, a problem rozmów na głośnomowiącym trybie, ze słabą jakością, wówczas może zniknąć lub się poprawić tak?

Tak, ale polecam robić online (w salonie mogą nie chcieć dokonać migracji bo oficjalnie wspierają iphone i ich zegarek).

Czy pomoże to zależy co jest przyczyną. Nie każdy ma ten problem, bo już by była akcja wymiany i pozwy zbiorowe przeciw Google, a dla nich marketingowy strzał w głowę. Jeśli to coś ze slotem na SIM, to by było rozwiązaniem, jeśli to modem gsm to pewnie taki manewr nic nie zmieni. Mi ciężko stwierdzić bo od początku mam esim (nikt nie skarży się że mnie słabo słychać), ale ponoć przy okazji 10 ma być opcja dual sim (wtedy podczas wyjazdów poza EU, można sobie będzie fizycznie włożyć lokalną kartę SIM i głównie dlatego tak zrobiłem)

Gdyby problem dotyczył tylko połączenia przez bt z zestawem głośnomówiącym w samochodzie to sim by do tego nic nie miał (w Renault i służbowym Hyundai też mi sporadycznie tnie)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

U mnie problem znikł po ostatnim update usług operatora, póki co jest ok

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi