Skocz do zawartości
majek9

Pixel 3 - problemy z rozmowami głosowymi - szumy, przerwy, cisze

Rekomendowane odpowiedzi

majek9

Mały update tematu, bestcena bez problemu po otrzymaniu zwróconego przeze mnie egzemplarza nadała dziś paczkę z nowym telefonem. Jak dostarczą go i umieszczę w nim kartę dam znać czy temat się poprawił. Profilaktycznie zadzwoniłem też na infolinię nju i tam w technicznym dziale zrobili restart ustawień sieciowych jeszcze po swojej stronie. Testy po tej operacji i w wymienionym pixelu przeprowadzę jak otrzymam przesyłkę. Btw teraz na BC jego cena to 2512 zł, uważam ją za bardzo dobrą jak za to wsparcie, które oni oferują (1 rok gwarancji producenta i 1 rok gwarancji bestceny), możliwość zwrotu urzadzenia przed upływem 12 miesięcy i można wtedy uzyskać nawet 90% rabatu na zakup innego tel :) - sprawdzone, działa, zwróciłem pixela 2XL kupionego nawet nie osobiscie u nich, otrzymałem 70% ceny wyjściowej, gdzie zapłacili mi ok 600zł więcej niż jakbym go na OLX wystawił po aktualnych cenach Pixela 2 XL :). Także pod tym względem nie mogę na nich narzekać absolutnie - szybka wymiana bez oczekiwania na jakieś ekspertyzy, dobry serwis. Nic tylko testować urządzenia :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    oo21o
    21 godzin temu, majek9 napisał:

Mały update tematu, bestcena bez problemu po otrzymaniu zwróconego przeze mnie egzemplarza nadała dziś paczkę z nowym telefonem. Jak dostarczą go i umieszczę w nim kartę dam znać czy temat się poprawił. Profilaktycznie zadzwoniłem też na infolinię nju i tam w technicznym dziale zrobili restart ustawień sieciowych jeszcze po swojej stronie. Testy po tej operacji i w wymienionym pixelu przeprowadzę jak otrzymam przesyłkę. Btw teraz na BC jego cena to 2512 zł, uważam ją za bardzo dobrą jak za to wsparcie, które oni oferują (1 rok gwarancji producenta i 1 rok gwarancji bestceny), możliwość zwrotu urzadzenia przed upływem 12 miesięcy i można wtedy uzyskać nawet 90% rabatu na zakup innego tel :) - sprawdzone, działa, zwróciłem pixela 2XL kupionego nawet nie osobiscie u nich, otrzymałem 70% ceny wyjściowej, gdzie zapłacili mi ok 600zł więcej niż jakbym go na OLX wystawił po aktualnych cenach Pixela 2 XL :). Także pod tym względem nie mogę na nich narzekać absolutnie - szybka wymiana bez oczekiwania na jakieś ekspertyzy, dobry serwis. Nic tylko testować urządzenia :)

A powiedz proszę w jaki sposób się z nimi dogadałeś? Bo mam taką samą sytuację, z tym, że telefon wczoraj kupiłem, a cały czas korzystam z Pixela 2xl w stanie idealnym, ale chciałbym się go pozbyć. Nie ukrywam,  że zaciekawił mnie Twój wątek ;) Opisz proszę szerzej sytuację :) i jak długo czekałeś na swój telefon za pierwszym razem? Bo już się doczekać nie mogę  :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    majek9

Przeczytaj screeny. Pzdr.f01de00aedccf52e4d403ab0698597bd.jpg01ca842f685bff5a29f8e1a9a8cdba96.jpg20e7a9f411316755849cba3cef6262c6.jpg

Wysłane z mojego Redmi 4X przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    majek9

Update tematu: wczoraj wymieniłem kartę jak dostarczył mi ją kurier od nju i na razie, odpukać, nie było kwasów ze słabą jakością połączeń. Być może temat się wyprostuje i nie będę zmuszony zwracać Pixela 3 po raz drugi i tym razem brać zwrot kasy, bo nie chcę przechodzić na coś zbliżonego do Pixela 3 - pewnie S10e.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Te zwiechy są dosyć dziwne , długo nie miałem problemu, wydawało mi się że może jakaś aktualizacja poprawiła sytuację, ostatnio znowu ktoś mi mówi że jest problem ze mnie nie słyszy, zadzwoniłem do drugiej osoby z innej sieci to samo mówi, że mnie nie słyszy. W tym samym miejscu siedząc dzwonię z drugiego telefonu z tej samej sieci (T-Mobile) do obu osób zero problemu.

Tel. z niemieckiego Google store czas chyba rozpocząć procedurę zwrotu....

Wysłane z mojego Pixel 3 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    majek9

Ja będę obserwował temat, od wymiany karty nie miałem zawiechy, przerwy, szumów w połączeniach. Weryfikuje temat i po świętach się jednoznacznie wypowiem czy taka wymiana karty pomogła w moim przypadku przy numerze w nju

Wysłane z mojego Pixel 3 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi