Skocz do zawartości
yzydor

Uruchomienie telefonu zatrzymuje się na logo SAMSUNG i ani drgnie.

Rekomendowane odpowiedzi

yzydor

Słuchajcie mam taki przypadek ze SCL zrobił restart i utknął ni z tego ni z owego na na logo startowym nie tym animowany.

Nie robi loopa, działa download, ale co dziwne z klawiszy a z wtyczki nie. Wgrałem nowy 1 plikowy i kiszka, nadal wisi na logo " I9003"

Macie jakieś pomysły albo spotkaliście się z czymś takim ?

Edytowane przez yzydor

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    wykrzyk.png Twój temat narusza Regulamin Forum pkt 4.3.

Tytuł wątku musi być krótkim streszczeniem Twojego posta oraz w sposób jednoznaczny nakreślać problem lub istotę dyskusji. Powinien także zawierać informacje odnośnie tego, jakiej pomocy oczekujesz.
    Przydatne linki:
    Pierwsze kroki na forum
    Zmiana tytułu wątku
    Jak poprawnie nazwać temat
    sssssssssssssssssssss[/WARNT]

Musisz wgrac 3 plikowy rom z re-partition.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    yzydor

A dlaczego wtyczka nie daje rady ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

witam w moim galaxy stało sie tak samo

czy juz odblokowałes swój tel jesli tak to prosze odpisz jak to zrobilesa:|

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czy może ktoś po kolei wytłumaczyc co w takim przypadku zrobic...ostatnio udało mi sie go uruchomic ale strasznie był zmulony i jak tylko włozylem mu karte pamieci znowu zgasł i tylko swieci logo samsung

Edytowane przez goszka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Brociu

Wgrać najnowszy rom XXKPQ jest bardzo stabilny i niema z nim problemów.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Próbowałem juz wgrywac rózne romy i nawet jeden go obudził-ale-co z tego ,tel strasznie zamulony karty pamięci nie widzi aparat sie nie uruchomi i jak tylko go wyłącze to zaraz wisi na logo samsung i juz sie nie włonczy. Mam pytanie typu jak wgrać trzy plikowy rom...Bo wgrywałem takie latona_20110114.pit jako pit...MODEM_i9003xxkp7_rev_00_CL1021949 jako phone GT-I9003-CSC--MULTI-OXAKP7.tar.md5 jako CSC APBOT_I9003XXKP7_CL280937_REV08.. jako BOOtLOADER i CODE_I9003XXXKP7_CL280937_REV08_eng jako PDA ....i czy ten plik latona mozna wgrywac do kazdego romu w którym latona nie ma??? Mógł by mi ktoś opisać tak jak ja wyżej opisałem jak w odinie wgrywać rom 3 i np jedno plikowy i czym zastępowac puste nie wybrane pola w odinie...albo poprostu ktoś ma lepszy sposób na odblokowanie mojego telefonu...ja jestem zielony w tym temacie choć troszkę juz się nauczyłem na tym forum...

Edytowane przez goszka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

ok wgrałem do tel XXKPQ i system ruszył choc dalej go troche tnie ---Ale nie widzi karty sd i aparat nie działa,,po prubie uruchomienia aparatu wyskakuje komunikat Wyłacz tryb pamieci masowej przed uruchomieniem aparatu... moze teraz mi ktos pomoze...i jeszcze jedno pytanie w odinie po wgraniu xxkpq wyskoczył reset zamiast pass.. a wczesniej wyskakiwał mi tylko pass --teraz za kazdym razem reset i odin cały czas widzi tel jako podłaczonu do usb...co jest grane..??? moze ktos wie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi