Skocz do zawartości
marceli 6

Ładowarka samochodowa

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Witam chciałbym się podzielić informacją na temat ładowarki do samochodu. Posiadam aktualnie tą i wydaje mi się że chyba nie daje rady.Ktoś posiada inne proszę się podzielić.Posiadam S10.

20190408_170656.jpg

Edytowane przez marceli 6
    Dodany model

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    yasiu18

Jeśli ładujesz bezprzewodowo, to prąd ładowania jest dużo niższy i może nie dawać rady. Jeśli nie - problem z ładowarką. Choć pewnie ta ładowarka ma 2x2.1A, stąd na pudełku 4.2A. Prąd 4.2 telefon by ugotował.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Z początku myślałem że nie da rady bo procenty leciały w duł ale spróbowałem raz jeszcze z nawigacją i poszła do 100%.Przedtem miałem A5 2017 i S9 i też było ok,a ładowarki bezprzewodowej nie testowałem jeszcze.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    wolwark

Chyba nie ma sensu zakładać nowego tematu...zakupiłem ostatnio jakąś ładowarkę indukcyjna Hamy 5-watową no i okazało się że to niestety bardzo wolne jest...wymieniłem ją dzisiaj na Hama TFC 15 i no właśnie...ładowarka działa szybciej ale wydaje jakiś dziwny terkot...normalne to jest ??

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A co Ci pisze na telefonie podczas ładowania?

"szybkie ładowanie" czy "ładowanie za pomocą kabla"?

bo wydaje mi się ze to jest tylko 5V ładowarka a nasze telefony znacznie lepiej się ładują na 9V

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    wolwark

Szybkie ładowanie bezprzewodowe ;)- -ale sprawa i tak już załatwiona...podjechałem do MediaExpert gdzie żeśmy komisyjnie ładowarkę przesłuchali, następnie wyjęto z pudełka następną i też wydawała taki sam odgłos tylko ciut cichszy...koniec końców oddałem im to i nabyłem taką "składaną" Samsunga która to jest cichutka i mimo teoretycznie słabszej ładowarki ładuje telefon szybciej ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Napisano (edytowane)

Witam, posiadam obecnie S10e (wcześniej S&) i ostatnio jak jechałem to miałem podłączoną ładowarkę EP-LN915U, i zamiast ładować to te procenty w dół leciały. Ma Adaptive Fast Charging to w czym jest problem? Na S7 działa, a na S10e.

Pewnie trzeba będzie kupić nową z szybkim ładowaniem. Tylko jaką?

SAMSUNG EP-LN920 (15W) czy EP-LN930 (18W)

Edytowane przez bolinio3

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    l_mike

Ważne, żeby nie tylko ładowarka indukcyjna była dobrej jakości, ale także kabel i ładowarka, która ląduje w porcie zapalniczki. Sam kupiłem sobie do samochodu ładowarkę indukcyjną Baseus z Aliexpress z szybkim ładowaniem, do tego ladowarkę tego samego producenta z QC do gniazda zapalniczki i ten komplet spokojnie daje radę z google maps i yanosikiem. Dostaje zadyszki dopiero po dołożeniu Spotify. Ładuje, ale... ledwo ledwo. 

Ogólnie taki zestaw sprawdza się bardzo dobrze, a z racji, ze jest zamontowany na kratce wentylacyjnej, to nie mam też problemu z przegrzewaniem. Warto jednak zwrócić uwagę na to jaką ładowarką dostarczamy prąd do bezprzewodowej, bo to też jest ważne.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    BoyLer
    W dniu 16.07.2019 o 20:36, l_mike napisał:

Ważne, żeby nie tylko ładowarka indukcyjna była dobrej jakości, ale także kabel i ładowarka, która ląduje w porcie zapalniczki. Sam kupiłem sobie do samochodu ładowarkę indukcyjną Baseus z Aliexpress z szybkim ładowaniem, do tego ladowarkę tego samego producenta z QC do gniazda zapalniczki i ten komplet spokojnie daje radę z google maps i yanosikiem. Dostaje zadyszki dopiero po dołożeniu Spotify. Ładuje, ale... ledwo ledwo. 

Ogólnie taki zestaw sprawdza się bardzo dobrze, a z racji, ze jest zamontowany na kratce wentylacyjnej, to nie mam też problemu z przegrzewaniem. Warto jednak zwrócić uwagę na to jaką ładowarką dostarczamy prąd do bezprzewodowej, bo to też jest ważne.

A mógł byś sprawdzić aplikacją Ampere jakim prądem ładuje ta ładowarka?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    l_mike

Ładowanie z włączonym yanosikiem i mapsami oraz na drugim screenie z wyłączonymi. Oczywiście z włączonym ekranem.

Ładowarkana screenie z yanosikiem równocześnie ładowała z drugiego portu Xiaomi redmi 4a, ale odnoszę wrażenie, że to nie ma wpływu na wyniki.

Screenshot_20190720-133619_Ampere.jpg

Screenshot_20190720-170126_Ampere.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi