Skocz do zawartości
JaW

Galaxy Buds - przerywany dźwięk na wietrze

Rekomendowane odpowiedzi

JaW

Czy ktoś spotkał się z sytuacją, że podczas jazdy rowerem wiatr powoduje przerywanie dźwięku w słuchawkach? Jest to totalnie upierdliwe i praktycznie wyklucza korzystanie ze słuchawek na rowerze. 

Przy włączonej opcji "Dźwięki otoczenia" przerywanie jest mniejsze, ale również występuje. 

Ma ktoś taki problem? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    reverpl

codziennie robię 12km hulajnogą elektryczną w słuchawkach Buds i nie mam takiego efektu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    mazak
    4 godziny temu, JaW napisał:

Czy ktoś spotkał się z sytuacją, że podczas jazdy rowerem wiatr powoduje przerywanie dźwięku w słuchawkach? Jest to totalnie upierdliwe i praktycznie wyklucza korzystanie ze słuchawek na rowerze. 

Przy włączonej opcji "Dźwięki otoczenia" przerywanie jest mniejsze, ale również występuje. 

Ma ktoś taki problem? 

A czy jadąc na rowerze masz włączony jakiś trening w telefonie. Jeśli tak to wyłącz a najlepiej na chwilę  wyłącz też GPS, zobaczysz czy będzie zrywać.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    JaW

Nie mam żadnego treningu, rower bez czujników bezprzewodowych itp. To wiatr - jeśli jadąc odwrocę głowę w bok, aby jedna słuchawka nie była wystawiona na podmuchy - przerywanie dźwięku natychmiast ustaje, jest normalne odtwarzanie muzyki. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

U mnie w galaxy buds się raz rozłączyla jedna słuchawka i nie chciała połączyć.

Raz dźwięk pomiędzy słuchawkami był przesunięty i absolutnie nie dało się tego słuchać.

Przy kręceniu głową w prawo i lewo dźwięk często jest przerywany. Telefon mam w kieszeni jeansów.

Przy rozmowie telefonicznej i telefonie w kieszeni dźwięk jest przesunięty lekko między słuchawkami.

Obsługa tych paneli dotykowych to jakaś masakra. Udało się komuś odebrać rozmowę?

Poza tym Galaxy Buds są świetne. Jak działają dobrze to jakość dźwięku jest super.

Ogólnie na darmowe słuchawki to spoko, ale gdybym zapłacił to bym się wkur... ił.

Wysłane z mojego SM-G973F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja dokupiłem 2 pary galaxy buds dla mnie białe pod kolor s10 i dla dziewczyny czarne. Używamy je w różnych warunkach i działają naprawdę spoko. Z odbieraniem przychodzącego połączenia też nie mieliśmy problemu. Jakość dźwięku jak na takie małe słuchawki także zadowalająca

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    JaW

W końcu odkryłem, co jest przyczyną rwanego dźwięku. Otóż jadąc na rowerze trzymam telefon w kieszeni na plecach, i właśnie to plus mocniejszy szum wiatru/powietrza powoduje rwanie. Wystarczy przełożyć telefon na kierownicę i nawet najszybsza jazda pod mocny wiatr nie powoduje zakłóceń. 

Dziwne. Czyżby sygnał Bluetooth był w S10 aż taki kiepski czy to raczej synchronizacja obu słuchawek nawala? 

Porażka na całej linii, dla mnie użyteczność Budsów drastycznie spadła dzięki tej wadzie. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi