Skocz do zawartości

Wykryliśmy, że używasz AdBlocka  :emo_im_sad:

Proszę, dodaj nas do wyjątków:) Wyświetlamy jedynie ładne, idealnie dopasowane reklamy - żadnych wyskakujących okienek czy wideo! Reklamy to jedyne źródło utrzymania naszej społeczności.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się jak to zrobić. Dziękujemy!

rammiro

Brakuje Ci jakiegoś działu?

Rekomendowane odpowiedzi

rammiro

Jeśli zauważyłeś/aś brak jakiegoś działu - pisz tutaj śmiało. ;) Każda uwaga się przyda.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Wiking

Witam,

Na stronie glownej sa juz informaje o LG GW620 wydaje mi sie ze to moze byc dobra pora aby zalozyć dział telefony -> LG

Byc moze znajdzie sie osoba ktora testowala ten telefon i zechce sie podzielic informacjami.

Pozdrawiam

Wiking.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    dawsio

w Tutorialach przydało by się sub forum "prośby" czy coś takiego. Można by tam pisać jakiego tutoriala brakuje na forum i wtedy ktoś mógł by tą luke uzupełnić. Dzięki temu wiadomo by było na jaki tutorial jest zapotrzebowanie i może powstawało by ich więcej

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    rammiro

dawsio, Subforum, czy może zwykły przyklejony temat pełniłby dobrze tę samą funkcję...?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

ja proponuje dział Newbie taki jak na 4programmers.net http://forum.4programmers.net/

każdy zielony użytkownik mógł by zadawać tam pytania nawet takie co były na forum (za wyjątkiem tutoriali i wiki) i posty te były by usuwane po 30 dniach (trzeba pamiętać że jak ktoś jest serio zielony to może po prostu nie wiedzieć jak coś znaleźć, albo nawet czego dokładnie szukać ). sadze że dzięki temu był by większy ład na forum, ale to tylko propozycja :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    dawsio

Pomysł dobry ale jest taka opcja, że kompletny newbie nie będzie szukał specjalnego tematu dla takich jak on tylko tak jak do tych czas założy nowy.

chociaż mógł by być link do takiego tematu na głównej stronie forum w ogłoszeniach

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mi nadal brakuje w dziale Download działu Widgety pisałem już w tej sprawie do któregoś z moderatorów ale zostałem "olany ciepłym moczem" ....

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    baggus
    Mi nadal brakuje w dziale Download działu Widgety pisałem już w tej sprawie do któregoś z moderatorów ale zostałem "olany ciepłym moczem" ....

Bo od tego są administratorzy. Moderatorzy nie mogą tworzyć działów. Mamy trzech adminów - napisz do ktróregos z nich.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi