Skocz do zawartości
Stifler93

Po aktualizacji do Pie nie działa powrót do pulpitu przyciskiem nawigacyjnym

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć mam pytanko czy po aktualizacji do 9 przestało Wam dzialac wracanie na główny ekran przy przytrzymaniu klawisza nawigacyjnego tego od skanera palca? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie, wszystko działa dobrze. Wydaje mi się, że jeśli ktoś miałby podobny problem to by napisał ale nie pamiętam, żeby coś takiego się przewinęło a siedxę na forum od dawna ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

U mnie w domu są 3 p20 i na każdy po aktualizacji do androida 9 przestało działać... :(

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    28 minut temu, Stifler93 napisał:

U mnie w domu są 3 p20 i na każdy po aktualizacji do androida 9 przestało działać... :(

nic nie przestało działać. idę o zakład, że macie gesty, a w gestach przytrzymanie nie ma zastosowania. cofanie przez przytrzymanie czytnika działa tylko jak czytnik jest klawiszem nawigacyjnym

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No to się nie zakładaj bo przegrasz :) napisze może tak bo źle rozumiecie. Jak wejdę w ustawienia i jeszcze gdzieś dalej, przytrzymuje klawisz powrotu/czytnik długo to i tak cofa o jeden wstecz nie na ekran główny. Przedtem jak długo trzymałem cofalo właśnie na ekran główny. 

Screenshot_20190407_142305_com.android.settings.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dziwny zbieg okoliczności. Znam 2 inne osoby które maja P20 i u mnie jak i u nich wszystko świetnie działa.

A są to osoby które nie znają się na telefonach kompletnie i nawet nie robiły wipe bo aktualizacji.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Gwozdek

@Stifler93 Resecik był? :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@GwozdekNo oczywiście u siebie po wgraniu 9 robiłem.. Zauważyłem o co chodzi am wybrany wygląd "ekran klasyczny" a nie standardowy Huawei więc aplikacji nie mam na ekranie głównym. I teraz jak wejdę gdzieś głęboko w ustawienia i przytrzymam klawisz powrotu to cofa mnie do "szufladki aplikacji" nie na ekran główny jak powinno być. Natomiast jak wybiorę efekt ekranu standardowy że mam apki na pulpicie to cofa dobrze :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Gwozdek

Nie mam pojęcia, jak to możliwe, że występuje u Ciebie taka zależność.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Napisano (edytowane)

Wysyłam Wam filmik oczywiście jak cofałem to klawisz  powrotu przytrzymałem i cofnął tylko do szufladki aplikacji dopiero jak kliknąłem drugi raz cofnął na pulpit. 

Teraz hit. Zmieniłem na klawisze wirtualne te 3 standardowe. I też nie cofa na ekran główny... 

Edytowane przez Arkadiush
    na życzenie użytkownika :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi