Skocz do zawartości
Luki_g8

SM-A320 Galaxy A3 2017 Automatyczna synchronizacja pomimo wyłączenia, załącza się ponownie.

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Mam taki problem z moim samsungiem że od pewnego czasu mam non stop włączony tryb automatycznej synchronizacji. Wyłączam go w ustawieniach, wyskakuje komunikat że pozwoli mi to zaoszczędzić baterie i dane, ale będę musiał sam synchronizować aplikacje. Ok, suwak robi się szary... Ale za jakąś chwilę znowu jest to automatycznie włączone.

Jak można wykryć co nadpisuje te ustawienia?

Edytowane przez melis
    Poprawiłem tytuł tematu

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Arkadiush
    W dniu 10.04.2019 o 19:05, Luki_g8 napisał:

Jak można wykryć co nadpisuje te ustawienia?

Obawiam się że to może jakiś mały błąd systemu. Bo skoro wyłączasz synchronizację a ona po chwili znowu jakby uaktywnia się to błąd systemu. Zrób przywrócenie ustawień fabrycznych najpierw jak to nie pomoże hard reset 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wolałbym unikać przywracania do ustawień fabrycznych... nie za bardzo mi się widzi robić znowu kopie smsów, kontaktów itd.

Wiem że można to zrobić za pomocą konta google, ale to i tak chwilę zajmie zanim skonfiguruje wszystkie aplikacje (Bank, G.Pay, Insta itd...)

A gdyby podejrzeć logi systemowe (jakiś logcat)? Tylko czy jest to logowane i jaka by mogła być składnia komunikatu?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi