Skocz do zawartości
Perpetka

Adapter HDMI- raz działa raz nie. Jak sobie z tym poradzić ?

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Cześć,

przeszukałam połacie Internetu i nie znalazłam odpowiedzi na moje pytanie. Kupiłam adapter USB typu C na HDMI i mam problem, ponieważ kabel raz działa, raz nie. Odsyłałam już go w ramach reklamacji (myślałam, że to jakiś wadliwy model), dostałam nowy i jest to samo. Kabel (zarówno pierwszy, jak i drugi) działał po otwarciu i podłączeniu za pierwszym razem bezproblemowo. Za drugim razem wcale. Potem jakby namyślił się po kilku godzinach i znów zadziałał, ale po kombinacji -  wyłączam telewizor, podłączam kabel, włączam tv, przełączam tryb na HDMI. Kolejnego dnia już nie działał. Nie pomaga  ponowne uruchamianie telefonu. Kabel HDMI sprawny na pewno, bo pod laptopem działa bez problemu. Ktoś ma jakiś pomysł? Będę wdzięczna za wszelkie porady.

Edytowane przez zabka35i
    Poprawa nazwy tematu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    peterpp

Niestety odnośnie tego przewodu USB typu C na HDMI nic ja Ci nie mogę doradzić za to jeśli masz możliwość zwrotu to zrób to i zainwestuj w urządzenie które nazywa się Samsung Dex Pad i kiedy to zrobisz twoje problemy przestaną istnieć ponieważ od kiedy to posiadam nigdy w życiu nie miałem żadnego zacięcia, rozłączenia etc. Swoją droga po to jest forum że przed zakupem można założyć temat i zobaczyć co ludzie piszą co polecają ewentualnie odradzają itd.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czyli nie ma żadnych ustawień, w których mogłabym pogrzebać i których to może być wina?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    peterpp
    Napisano (edytowane)

Przykro mi ale nic w tym temacie nie mogę pomóc. Jeszcze takie pytanko z jakim telewizorem ma współpracować S8 jakiej firmy?

Edytowane przez peterpp

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mam telewizor LG.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    peterpp

Być może masz ten sam problem co ja z tym że ja mam TV Panasonic Viera z tym kabelkiem miałem problem ale i poprzez połączenie Smart View również miałem problem dlatego zdecydowałem się na Dex pad i nie to żebym reklamował tylko po prostu wszystko mam aktualnie stabilne obraz i dźwięk.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    sondejm

@Parpetka a jakiej to firmy ten kabel jest?

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi