Skocz do zawartości
Kapsel1

Nie mogę zresetować telefonu SONY xpiera z3

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Dzień dobry jak w tytule napisałem nie mogę zresetować telefonu Sony xperia z3. Próbowałem wszystkich możliwych sposobów jak np. power + vol- , power +  vol+ , przez sony compact także. Jak podłączam telefon do komputera to nie wyskakuje powiadomienie typu ,,urządzenie zostało podłączone''. Proszę o jak najszybszą odpowiedź

Edytowane przez balwanekbuli
    Formatowanie tekstu

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ale przecierz do restartu wystarczy włączyć i wyłączyć telefon 🤔

No chyba że chcesz przywrócić ustawienia fabryczne? Proszę określ się bo trzeba doprecyzować temat

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Napisano (edytowane)

@balwanekbuli nie mogę zrobić hardresetu żeby ustawić ustawień fabrycznych, gdyż telefon był używany przez jakiegoś pana z niemczech i nieznam loginu i hasła do konta google, telefon jest zablokowany przez kod pin. Nie mogę debugować usb ani nic żeby zrobić krok do przodu z tym hardresetem. Próbowałem jak wcześniej spomniałem różnych sposobów i nic nie działa  :(. Chciałbym dodać że pobieram program flachtool

Edytowane przez Kapsel1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    maxprzemo

@Kapsel1 Hard Reset na szczęście nic nie pomoże, bo usuniesz tylko blokadę PIN a i tak nie wejdziesz na telefon bo będą potrzebne dane ostatniego właściciela jak login i hasło do konta gmail. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    8 godzin temu, maxprzemo napisał:

@Kapsel1 Hard Reset na szczęście nic nie pomoże, bo usuniesz tylko blokadę PIN a i tak nie wejdziesz na telefon bo będą potrzebne dane ostatniego właściciela jak login i hasło do konta gmail. 

jak resetowałem inne xperie  jak i inne telefony to mogłem się zalogować na swoje konto google

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    maxprzemo

@Kapsel1 Na starszych wersjach androida tak się dało zrobić. Na nowszych jest zabezpieczenie FRP (Factory Reset Protection) czyli zabezpieczenie przed Hard Reset z poziomu Recovery. 

• Piwko! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi