Skocz do zawartości
majek9

Gdzie kupić pewnie i korzystnie?

Rekomendowane odpowiedzi

oo21o
    14 minut temu, Jash napisał:

Nawet na forum audio piszą o problemach z reklamacjami, odradzają zakup, ale skoro twierdzisz że jest inaczej......może miałeś szczęście. Niestety życie uczy że jedna jaskółka wiosny nie czyni, dlatego mimo wszystko skreślam ten pseudo sklep na dzień dobry i na do widzenia.

Czyli typowo - nie wiem ale się wypowiem. Nie miałem ale wiem najwięcej. Gdzieś kiedyś ktoś mi powiedział nie pamiętam co, ale BC to firma krzak. Widać faktycznie że pracujesz w handlu. 

Co do pixela 3- właśnie do mnie przyszedł , będę testował i zdecyduje czy go zostawić czy oddać i zostać czy pixelu 2xl. Napiszę na forum jak z rozmowami i jakością audio. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Jash

Masz chyba problem z czytaniem ze zrozumieniem. Gdzie ja napisałem że to firma krzak? Druga kwestia...rozumiem że doświadczenia innych są guzik warte a wasze dwie pozytywne tu wypowiedzi święte. Poza tym napisałem wyraźnie. Mnie wynajem sprzętu nie interesuje.

I na koniec wytłumacz mi logicznie działanie tej firmy. Kolega wyżej kupił od kogoś telefon na olx. Pomijam kwestie że ona nie miała prawa sprzedać bo nie ma prawa nabytego w transakcji pomiędzy bestcena a wynajmującym. On ten sam telefon oddaje Bestcena nie oni mu dają jeszcze więcej kasy niż on zapłacił. Samarytanie czy ki wuj? Gdzie dokumenty obrotu towarami? Gdzie faktury, odprowadzane podatki. Wy tak serio, czy z podstawówki nie wyszliście jeszcze?

Oni nie sprzedają nie ma paragonu tylko faktura a faktura to nie to samo co faktura VAT. Nie płacą vatu bo za wynajem nie ma i ścigać ich w Polsce nikt nie ściga bo firma jest przedstawiecielem firmy że Słowacji której właścicielem jest firma z UK. Ale ku uciesze Polaczka jest tanio :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    lasica
    Notatka Moderatora: Lasica

Moi drodzy,

Temat Bestceny uważam za zamknięty  w tym wątku.

Dyskusje na ten temat możecie prowadzić dalej tutaj:

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Promocja świąteczna na niemieckim Google store, ale niestety adres dostawy musi być niemiecki.144efa2565e536f2c23ba1a7b8295e8d.jpg

Wysłane z mojego Pixel 3 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Jash

Karta też musi być ich próbowałem już z 2 i 2 xl zanim kupiłem je w PL

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk Pro

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Raczej się nie zgodzę, mam Pixela 3 zakupionego w grudniu z własnego konta gmail, z płatnością polska kartą kredytową, z adresem dostawy niemieckim. Sztuka dostarczona kurierem z magazynu w Holandii.
    PS. Amazon.de dostarcza do Polski bez problemu jest kilka euro drożej (z dostawą 615 euro)ea622af1808aea7250354cdcfdc1f5ad.jpg

Wysłane z mojego Pixel 3 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Jash
    Napisano (edytowane)

To mnie się nie udało kupić ani kartą Pekao SA ani mBanku. Kupowałem 2 zaraz po premierze.

Edytowane przez Jash

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Jash

Tam cały czas jest taka cena na 64GB

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    GRIZZLY1

W komputroniku zwykła wersja i 64 gb 3400 tyle że widnieje jako na zamówienie. Kupował tam ktoś?

1000 zł taniej niż w x-komie. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi