Skocz do zawartości
Beroner

Czy warto kupić Xiaomi Mi 9?

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Cześć, czy warto waszym zdaniem kupić Xiaomi Mi 9? - Ogólnie jestem fanem marki Xiaomi, ale kolega mi mówi, że jak zwykle dla Xiaomi przystało i w tym modelu jest niezbyt dobra bateria. Dla mnie mimo wszystko nie jest problemem, że w niektórych sytuacjach bez powerbanka się nie obejdzie, ale bardzo ważne jest dla mnie to, żeby Xiaomi hulał mi dobrze przy używaniu kilka aplikacji na raz.

Tutaj macie jego parametry --> Xiaomi MI 9

Co myślicie, warto go kupić, czy może zastanowic się nad innyn modelem? - Wcześniej miałem Xiaomi Redmi 6.

Edytowane przez Beroner

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    jerzyd
    Cześć, czy warto waszym zdaniem kupić Xiaomi Mi 9? - Ogólnie jestem fanem marki Xiaomi, ale kolega mi mówi, że jak zwykle dla Xiaomi przystało i w tym modelu jest niezbyt dobra bateria. Dla mnie mimo wszystko nie jest problemem, że w niektórych sytuacjach bez powerbanka się nie obejdzie, ale bardzo ważne jest dla mnie to, żeby Xiaomi hulał mi dobrze przy używaniu kilka aplikacji na raz.

Tutaj macie jego parametry --> Xiaomi MI 9

Co myślicie, warto go kupić, czy może zastanowic się nad innyn modelem? - Wcześniej miałem Xiaomi Redmi 6.
    Trudne pytanie ja kupiłem i jestem zadowolony, zależało mi na dużym ekranie i ten w MI 9 jest rewelacyjny, telefon nie łapie zadyszki w żadnej sytuacji, nie grzeje się przy graniu, zestaw foto ma spore możliwości i do tego wygląda. Dla mnie bateria i brak gniazda słuchawkowe to żaden problem, muzy generalnie słucham w aucie razem z nawigacją więc nie ma opcji bez ładowania. Za te pieniądze nie znalazłem nic lepszego. Ale to na prawdę kwestia trybu w jakim używasz telefonu.

Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Uważam że tak! Gniazdo słuchawkowe to jedyny minus. Oprócz ego ten telefon ma absolutnie wszystko czego sobie zażyczysz <3

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    mpyro

moja zona ma i wszystko byloby ok gdyby nie ten czujnik zblizeniowy. Normalnie tragedia.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    jerzyd
    moja zona ma i wszystko byloby ok gdyby nie ten czujnik zblizeniowy. Normalnie tragedia.
    A co jest nie tak z czujnikiem zbliżeniowym?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    mpyro

podczas rozmowy pomimo tego ze ekran sie wygasza to polikiem ,uchem wciska klawisze ,rozłącza rozmowy. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Oj to mnie zasmuciłeś, kiedyś mój tata używał jakiegoś telefonu xiaomi i było tak samo, strasznie wkurzające...A ja właśnie czekam na zamówioną mi 9 :P I teraz myślę, czy nie robić zwrotu i nie wziąć za te same pieniądze Oneplusa 6 8/128 😕 Podpowie ktoś, czy mi9 ma od początku naklejone jakieś szkło, albo folię? Jeśli nie, to co polecacie, żeby czujnik do odblokowania telefonu działał tak jak trzeba?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    jerzyd
    Oj to mnie zasmuciłeś, kiedyś mój tata używał jakiegoś telefonu xiaomi i było tak samo, strasznie wkurzające...A ja właśnie czekam na zamówioną mi 9  I teraz myślę, czy nie robić zwrotu i nie wziąć za te same pieniądze Oneplusa 6 8/128  Podpowie ktoś, czy mi9 ma od początku naklejone jakieś szkło, albo folię? Jeśli nie, to co polecacie, żeby czujnik do odblokowania telefonu działał tak jak trzeba?
    Ja mam Mi9 od marca i nie miałem takiej sytuacji z rozłączaniem rozmowy. Sprawdź czy przycisk zasilania nie jest ustawiony do rozłączania.
    Co do szkła, Mi9 przychodzi bez, na forum miui polska jest długi wątek o szkłach. Wybór jest spory, ja mogę powiedzieć, że najdroższe model szkła nillkin 3d cp+ max świetnie przykrywa ekran ale pęka od patrzenia, teraz mam jakieś forever z sklepiku na osiedlu i po za krawędziami szkło jest super.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    3 godziny temu, jerzyd napisał:

Wybór jest spory, ja mogę powiedzieć, że najdroższe model szkła nillkin 3d cp+ max świetnie przykrywa ekran ale pęka od patrzenia, teraz mam jakieś forever z sklepiku na osiedlu i po za krawędziami szkło jest super.

Pęka od patrzenia tzn??

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    jerzyd
    Pęka od patrzenia tzn??
    Tzn, że bez wyraźnego powodu, u mnie np. po wyjęciu z pustej kieszeni...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi