Skocz do zawartości
oo21o

Czy opłaca się przesiadać z Google Pixel 2xl na Google Pixel 3?

Rekomendowane odpowiedzi

oo21o

Poniżej link do moich spostrzeżeń. Sam zastanawiam się czy odesłać Pixela 3 i zostać przy Pixelu 2xl. Oba mają swoje wady i zalety, z obu korzysta mi się bardzo dobrze. Ciężki orzech do zgryzienia. Jeżeli ktoś się przesiadał to liczę Wasze opinie/spostrzeżenia.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

It depends on every time what is your need what's your budget. Noone can predict your service cost.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dajcie znać, czy zmiana z 2xl na 3xl daje lepszą jakość zdjęć oraz jak z wytrzymałością baterii ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    oo21o

Bateria dramat moim zdaniem. Raz na wifi udało mi się wyciągnąć 5h sot (aod wylaczone, lokalizacja wylaczona, bluetooth wyłączony, od 100 do 15%) gdzie w 2xl przy tym samym użytkowaniu miałem ponad 7h. Przy mieszanym cyklu włączonych danych i wifi, czasem bluetooth w pixelu 3 mam 3,5 h sot gdzie w 2xl 5,5- 6h . Co do jakości zdjęć, w tylnim bardzo mała różnica, natomiast przedni moim zdaniem rewelacja w 3 a w starszym bracie bardzo dobry. Generalnie gdyby 3xl wyglądał jak 2xl (byłby bez notcha) to byłoby warto a tak to przez słaba baterie nie wiem czy jest sens. Ucieka w mgnieniu oka. Lepiej poczekać na 4xl lub 4 :)

• Piwko! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Blest

Też mnie ten notch w 3 Xl odstraszył i wziąłem 2 Xl.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Smykoo

Myślę, że mająć Pixela 2 XL to lepiej poczekać na 4 XL. Ten notch, słabsza bateria i tylko lekko lepsza specyfikacja nie są argumentami za zmianą.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Cieszę się w takim razie bo zastanawiałem się pomiędzy 2 XL a 3 / XL. Jak narazie jestem zachwycony i nie mogę się doczekać premiery 4 bo planuję na niego się przesiąść w przyszłości.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi