Skocz do zawartości
pjkkielce

Ustawienie " na sztywno" jednej sieci

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam pytanie może ktoś mi pomoże . Wyjeżdżam za granicę EU dokładnie do Albanii . Jak wiadomo roaming poza Unią jest masakrycznie drogi ale w miejscu gdzie będę, będzie dostępna sieć grecka . Moje pytanie brzmi czy w G6 można ustawić jedną wybraną sieć czyli tą grecką ??? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    marek.m73

Tylko co to da? Posiadając polską karte sim po przekraczaniu granic i tak telefon sie loguje do dostępnych tam sieci, jedyne rozwiązanie to albańska karta sim, tak mi sie wydaje.

7NCR 3.0

Gdzieś mi uciekła ta grecka siećmożna wybrać na sztywno w ustawieniach sieci, z dostępnych wybrać tego greckiego operatora, domyślnie jest ustawiony automatyczny wybór

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@pjkkielce

Zależy na jak długo jedziesz, może warto rozważyć zakup karty tzw. global. W ubiegłym roku robiłem 2-tyg objazdówkę po Bałkanach (poza UE) i też szukałem czegoś sensownego. Najkorzystniej wychodzi sim z Lufthansa Mobile.

lufthansa-mobile.com

Sprawdź sobie taryfy, ale przy dłuższym pobycie, przemieszczaniu się przez wiele krajów i konieczności dostępu do internetu poza Wi-Fi to najlepsza opcja.

Chyba, że wystarczy Ci dostęp do usług tylko w Albanii, to wtedy zakup lokalnej karty u albańskiego operatora jest najbardziej optymalny.

Tapatalknięte

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi