Skocz do zawartości
krzysio862

Dyskusja o przebarwieniach ekranu (różowy ekran itp.)

Rekomendowane odpowiedzi

rybus85

Kąt. Na wprost pora była taka że wszystko się odbijało od ekranu :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Napisano (edytowane)

I co robisz coś z tym czy zostawiasz? 

Edit pozatym  na tym zdjęciu jak się przypatrzysz s8 w lewym górnym rogu też wchodzi w róż. Uważam że każdy wchodzi pod kątem tylko jedni tego nie dostrzega 

Edytowane przez czapel10

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    rybus85

Zostawiam. Na zdjęciu jakoś dużo nie widać a w rzeczywistości nic. S8+ wystawiony na sprzedaż. Najwyżej jak coś się wypali to pójdzie na gwarancję ?

To co widziałem na początku jak S8 wychodziło to był dramat. Tam to dopiero świnki były :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Napisano (edytowane)

Oglądałeś inne s10 jak wygladaja? Np. W marketach? 

Edytowane przez czapel10

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    rybus85

Tak. Od s10e po plusa. Nie licząc wypalonych to mało było mocno zaróżowionych. Chyba że oglądało się pod mocnym kątem. To wpadały albo w róż albo inne odcienie. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@rybus85  no własnie o to mi chodzi ze pod kątem każdy wpadnie w róż a pod mocniejszym w odcień zieleni.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Kamiton

nie kazdy, jak kupiłem w przedsprzedazy s8+ to był dramat, nie dośc ze świnia az w oczy raziło to po 2 miesiacach ok wypalił się cały układ klawiatury na ekranie, po roku zakupiłem w przedsprzedazy s9+ i ekran bielutki jak perła, zero zabarwienia nawet na zaokrągleniach, s8+ trafiła dla córki , gdzie po niecałym roku córka potłukła ekran , s8+ poleciał do serwisu z ubezpieczenia, przed naprawa zastrzegłem pisemnie ze nie odbiore telefonu w przypadku gdzie po naprawie będą przebarwienia na ekranie , oraz gdy telefon nie przejdzie testów szczelnosci na wode - telefon po naprawie wrócił z bieluskim ekranem jak perła w S9+, po roku od zakupu s9+ zakupiłem S10+ i ten z koleji z bielą wygląda tragicznie w porównaniu z S8+ i S9+, tydzień temu zamówiłem zonie S10+ z przedłuzenia umowy i jest identyczny jak mój, tez mieni kolorami przy przechylaniu,, kilka razy bywałem w MM patrzac na inne S10+ , nigdy nie znalazłem tak dobrego w biel jak S9+ który zakupiłem i jak S8+ po wymianie ekranu ze swinki.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    laki007

Zwykle te z początku produkcji miały problem z ekranem. Czy można w jakiś sposób sprawdzić z którego miesiąca produkcji jest telefon?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Napisano (edytowane)

Czyli każdy s10 co miałeś i ogladales zmienia kolor pod kątem?   Ja mam z czerwca ale jak mówiłem u mnie na wprost jest ideał pod kątem jakimś z 30 stopni lekko różowieje ale od kąta 30 do końca czyli 180 kolor już jest normalny.

Edytowane przez czapel10

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@laki007tak. W 2plikacji Phone Info :)

• Piwko! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi