Skocz do zawartości
xPatrykPlayX

emui9.0.1 [PORADNIK] Aktualizacja do ANDROIDA 9 oraz EMUI 9.0.1

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

PORADNIK AKTUALIZACJI DO ANDROIDA PIE (9)

DLA HUAWEI MATE 20 LITE SNE-LX1 (C432)

Potrzebne rzeczy:

·        Karta SD (Minimum 8GB)

·        Laptop/komputer

POSTĘPUJ ZGODNIE Z INSTRUKCJĄ ABY UNIKNĄĆ USZKODZENIA TELEFONU!

1.    Wejdź na stronę http://xpatryq.eu/url/9FQZZ i pobierz potrzebne pliki.

2.   Następnie rozpakuj archiwum WinRarem lub WinZipem.

3.   Podłącz swój telefon lub samą kartę SD do laptopa/komputera.

4.   Zalecam sformatować kartę SD aby uniknąć problemów (Format exFAT).

5.   Przejdź do rozpakowanego folderu następnie do Software, po czym skopiuj folder „dload” na kartę SD do głównego katalogu.

6.   Odłącz telefon z kartą SD od laptopa/komputera i następnie w klawiaturze telefonu wprowadź kod „*#*#2846579#*#*”.

7.   Pokażę się menu i w kolejności wybierz „Software Upgrade -> SD Card Upgrade -> OK”.

8.   Telefon się zrestartuje i zainstaluje aktualizację.

Nie biorę odpowiedzialności za możliwie powstałe szkody podczas instalacji tego ROMu. Wszystko wykonujesz na własną odpowiedzialność!

Skan linku podanego w poradniku: https://www.virustotal.com/pl/url/ff5a1f0fae158435f20210225dfcf585d78f05215d899c4e6f16245f6410ee81/analysis/1556650102/

# Proces ten powoduje przywrócenie ustawień fabrycznych.

Edytowane przez xPatrykPlayX
    Poprawa linku
    • Piwko! 3

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Niestety nie działa. Wykonałem prawidłowo wszystkie podpunkty ale zaraz na samym początku (po restarcie) przy próbie aktualizacji pojawia się komunikat: "Software install failed". Na szczęście dotychczasowy Android 8 działa po tym komunikacie (po dotknięciu w przycisk "Reboot system now"). Dodam że posiadam wersję oprogramowania C432.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Niestety nie działa. Wykonałem prawidłowo wszystkie podpunkty ale zaraz na samym początku (po restarcie) przy próbie aktualizacji pojawia się komunikat: "Software install failed". Na szczęście dotychczasowy Android 8 działa po tym komunikacie (po dotknięciu w przycisk "Reboot system now"). Dodam że posiadam wersję oprogramowania C432.
    Nigdy nie nadaje 100% że coś będzie działało może być kilka czynników przez które nie zadziałało to, jaką wersje firmware posiadasz obecnie.. Czy napewno pobrałes i dobre pliki przeniosłes na kartę SD, możesz wrzucić screen plików które masz pobrane i które masz na karcie SD postaram się pomóc

Wysłane z mojego SNE-LX1 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Załączam zdjęcia. Paczkę z aktualizacją pobrałem z linku podanego w poradniku. Folder "dload" skopiowany wraz z zawartością na kartę sformatowaną w exFAT.

2019-04-22 (1).png

2019-04-22.png

Screenshot_20190422-180537.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    8 minut temu, Dawid Łukasiewicz napisał:

Załączam zdjęcia. Paczkę z aktualizacją pobrałem z linku podanego w poradniku. Folder "dload" skopiowany wraz z zawartością na kartę sformatowaną w exFAT.

2019-04-22 (1).png

2019-04-22.png

Screenshot_20190422-180537.jpg

Muszę Cię przeprosić ale prawdopodobnie zły link umieściłem w poradniku, spróbuj pobrać to i daj znać: https://androidhost.ru/Ugo?download_token=4333b6c33dd8b6ebe056f55982ed951909b8c1a1b72384eb0c2d34270e50dcdd

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ok, nie ma problemu. Zaraz zabiorę się do dzieła i dam znać czy zadziała.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Jakiś lepszy Upload ?  
    Tzn? Jak wam zależy mogę to wrzucić na inny hosting

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Aktualizacja z linku powyżej się zainstalowała. Na pierwszy rzut oka wszystko wygląda ok. I to jest wersja oficjalna która jest rozsyłana przez Huawei?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Aktualizacja z linku powyżej się zainstalowała. Na pierwszy rzut oka wszystko wygląda ok. I to jest wersja oficjalna która jest rozsyłana przez Huawei?
    Oficjalna wersja to jest ta która by ci się zainstalowała przez aktualizacje w telefonie poprzez aktualizator... Ale ona się niczym nie różni od tej co rozsylaja zawsze będziesz dostawal oficjalne aktualizacje poprzez aktualizator

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi