Skocz do zawartości
piotr paweł

Dziwne zachowanie przycisku zmiany trybów (niestabilny/luźny)

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć :) kilka dni temu kupiłem łanplasa 6T i od razu po wyjęciu z pudełka zauważyłem, że ten suwaczek od trybów jest jakby krzywy, luźny. Kiedy przejadę po nim palcem to się wykrzywia natomiast sam przycisk działa dobrze, trudno zmienić tryby, czy to normalne? czytałem, że te suwaki mają tendencje do luzów ale nie wiem czy wszyscy mają na myśli to co ja... proszę powiedzcie mi, że to normalne, bo zwariuje, a nie chce wysyłać na gwarancje z powodu guzika i rozstawać się z telefonem na jakiś czas : ) dzięki z góry za pomoc. 

s2.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ktoś na wykopie miał podobny problem. Jeżeli sam suwak spełnia swoją funkcję (przełącza różne tryby), to ja bym olał temat i używał. Chyba, że jesteś estetą, to możesz bawić się w wymianę, ale nawet po wymianie możesz mieć podobny "problem" ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    4 godziny temu, trampowsky napisał:

Ktoś na wykopie miał podobny problem. Jeżeli sam suwak spełnia swoją funkcję (przełącza różne tryby), to ja bym olał temat i używał. Chyba, że jesteś estetą, to możesz bawić się w wymianę, ale nawet po wymianie możesz mieć podobny "problem" ;)

Jestem estetą niestety... ale i tak nie chcę mi się wysyłać z takiego powodu, najbardziej interesuje mnie czy to jest powszechny problem. Dobrze to widać na tym filmie 8:20 min. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

To sobie odpowiedziałeś :) załóż etui i nie będzie widać :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    11 minut temu, trampowsky napisał:

To sobie odpowiedziałeś :) załóż etui i nie będzie widać :)

To i tak widać :D chyba, że są etui zasłaniające cały ten suwak. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    21 minut temu, trampowsky napisał:

Bumper case? ;)

Mam bumper case, ale mam na myśli coś co całkowicie zaślepia ten suwak, znalazłem takie coś. Tutaj wersja dla 6 ale dla 6T też jest "Rhinoshield"

rhino8.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Roy

Sam przycisk zmiany trybów przełącza z odczuwalnym oporem i jest to normalne.

W OP które ja posiadałem/am przełącznik nie jest lużny i nie lata.

Jeśli Cię to boli a brałeś telefon z oficjalnego sklepu OP to zgłaszaj RMA o wymianę na wolny od wad a nie jego naprawę.

IMO nie powinno być z wymianą problemu.

Jeśli bierzesz na klatę urok tego przycisku to można go całkowicie pominąć z eksploatacji zastępując wł/wył softwarowo 3rd apk oraz

dodatkowo wsadzając tel w jakiś case z zasłoniętym sliderem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dzięki

5 minut temu, Roy napisał:

Sam przycisk zmiany trybów przełącza z odczuwalnym oporem i jest to normalne.

W OP które ja posiadałem/am przełącznik nie jest lużny i nie lata.

Jeśli Cię to boli a brałeś telefon z oficjalnego sklepu OP to zgłaszaj RMA o wymianę na wolny od wad a nie jego naprawę.

IMO nie powinno być z wymianą problemu.

Jeśli bierzesz na klatę urok tego przycisku to można go całkowicie pominąć z eksploatacji zastępując wł/wył softwarowo 3rd apk oraz

dodatkowo wsadzając tel w jakiś case z zasłoniętym sliderem.

Dzięki, napiszę do nich dziś albo jutro... mógłbyś podać nazwę tej apk? to jest "3rd"? nie mogę jej znaleźć :) 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Roy

Z doświadczenia podpowiem Tobie, że lepiej bezpośrednio problem zgłaszać na czacie OP i prosić o założenie RMA w danej sprawie, niż

samemu wypełniać RMA i czekać na odpowiedz z strony supportu. Zaoszczędzisz trochę czasu w ten sposób.

3rd apk to akronim od aplikacja firm trzecich :)

tu masz apk : Ringer Modes - Quick Tile – Aplikacje w Google Play

Zainstaluj. Edytuj szybkie ustawienia i dodaj skrót Ringer Modes do szybkich ustawień.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi