Skocz do zawartości
DaN995

Gdzie kupić pewnie i korzystnie?

Rekomendowane odpowiedzi

rybus85

Odda na gwarancję. Ale wymóg taki że koniecznie musi być na dowodzie zakupu numer imei telefonu. Ale nie będzie przysługiwać wymiana na nowy po 3 naprawach. 

Można oddać do Carrefour jak Cosby się działo ze sprzętem,ale oni i tak będą odsyłać do Czech. I się będziesz bujać. 

Dla mnie to nie warte zachodu,tak jak bestceny i reszta takich pseudosklepów. 

Za ten hajs a nawet niżej kupisz nowego z przedłużenia umowy(Play lub Orange). Robisz debrand i masz czysty i pewny telefon.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    jeronimo
    W dniu 25.11.2019 o 14:06, rybus85 napisał:

Można oddać do Carrefour jak Cosby się działo ze sprzętem,ale oni i tak będą odsyłać do Czech. I się będziesz bujać. 

Nie zupełnie. Jeśli sprzedajacym jest Carrefour i ma w swojej ofercie na stałe dany asortyment to jak nie mam uszkodzen mechanicznych to oddaje do sklepu jako niezgodność towaru (sprzet wadliwy).

W tym przypadku możę być tak jak z asortymentem MANTA w sieci Carrefour, że sprzet sie psuł i wysyłali go do Manty a reklamacja trwała miesiącami tylko, że Carrefour miał max 14 dni i zwracał kasę.

Mam znajomego Managera w Carrefour to jutro sie dowiem jeśli chodzi o samsunga s10e, ale patrzac na tą ofertę to wydaje mi sie że Carrefour jest tylko pośrednikiem przy ofercie sprzedaży internetowej, a dostawcą są Czesi i reklamacje będą szły do Czech.

Nie widziałem na półce w sprzedaży tych samsungów.^^

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    rot

Mam znajomego Managera w Carrefour to jutro sie dowiem jeśli chodzi o samsunga s10e, ale patrzac na tą ofertę to wydaje mi sie że Carrefour jest tylko pośrednikiem przy ofercie sprzedaży internetowej, a dostawcą są Czesi i reklamacje będą szły do Czech.
    Nie widziałem na półce w sprzedaży tych samsungów.^^

I wiesz coś może? Bo Carrefour sprzedaje też inne modele na podobnych zasadach (np. z Dragonist) i ciekawi mnie kto odpowiada za gwarancję po zakupie.

Wysłane z mojego VOG-L29 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    dzidexx
    7 minut temu, rot napisał:

ciekawi mnie kto odpowiada za gwarancję po zakupie.

Producent lub dystrybutor w kraju gdzie Dragonist(np.) kupił. Nie jest to Polska.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    jeronimo
    6 godzin temu, rot napisał:

I wiesz coś może? Bo Carrefour sprzedaje też inne modele na podobnych zasadach (np. z Dragonist) i ciekawi mnie kto odpowiada za gwarancję po zakupie.

Tak. Dowiedziałem sie, że za sprzedaż tych  sprzetów nie odpowiada Carrefour tylko np "Dragonist". 

Carrefour jest tylko tzw posrednikiem i w razie problemów wysyła sprzet do "dostawców"

Tak samo jest jeśli chodzi o te samsungi z Electronics-Zone, więc zakup tylko przez internet i w dodatku najważniejsza informacja od dystrybutora" Do każdego sprzedawanego przez nas produktu dołączana jest Faktura VAT 0% . Prosimy wziąć to po uwagę przy zakupie!"

Tutaj powiem więcej, dowiedziałem się, że te samsungi s10 to nie są nówki fabryczne tylko tzw "odnawiane"

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Raiven

Aktualnie jest ponownie promka na niemieckim Amazonie na wszystkie kolory, chociaż żółtego już nie ma: https://www.amazon.de/gp/product/B07SHXV8GL/ref=ppx_yo_dt_b_asin_title_o00_s00?ie=UTF8&th=1 - wychodzi około 2000 i mamy jeszcze 3 lata gwarancji Amazonu :).

Sam skorzystałem i kupiłem czarnego, pora odesłać S7 na emeryturę (lub przekazać rodzinie po wymianie baterii) i czekać kolejne lata na godnego następce w kompaktowych rozmiarach :P.

Edytowane przez Raiven
    • Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi