Skocz do zawartości
DaN995

Gdzie kupić pewnie i korzystnie?

Rekomendowane odpowiedzi

Santi100
    No to jak kupiłeś wcześniej (rozumiem że w kwietniu) to jak załapałeś się na promocję od 13.05 ? 

Ja swojego S10e kupiłem pod koniec marca, wpisałem w formularzu datę zakupu 13 maj (innej daty nie było do wyboru) i dostałem maila z potwierdzeniem, że się załapałem na ładowarkę i zostanie wysłana, tak jak [mention=153263]DaN995[/mention]  

eS10e

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    kiperos

Mogą być z tego jakieś konsekwencje? W regulaminie nie rzuciło mi się coś takiego w oczy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    S5Fan

@kiperos oczywiście - wyłudzenie, potwierdzenie nieprawdy w celu osiągnięcia korzyści majątkowej, oszustwo 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    rot

Oczywiście, tylko z drugiej strony przecież Samsung wymaga w formularzu nr seryjnego. Czyli jak sądzę powinien sprawdzić datę sprzedaży i nie przepuszczać błędnie wpisywanych danych .. Przy innych promo wymagali też niekiedy skanu dowodu zakupu.

Wysłane z mojego SM-G970F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    S5Fan

Może kiedyś sprawdzą :)  Wątpię żeby mieli w bazie który numer seryjny z jaką datą został sprzedany. Raczej mogą sprawdzić tylko po fakturze  np przy zgłoszeniu serwisowym

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    DaN995
    Mogą być z tego jakieś konsekwencje? W regulaminie nie rzuciło mi się coś takiego w oczy.
    Każdy zrobi jak uważa. Ja kliknąłem bo promocja była dostępna w Samsung Members. A, że przeszło jak wpisałem tak, a nie inaczej to cóż... życie jak się to mówi.

Jak miałem niegdyś Galaxy S8 to tam jak promocje nie obowiązywały to się nie wyświetlało w Samsung Members.

SGS10e

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja też się dopisąłem do promocji, mimo , że nie spełniam warunków. Czekam na weryfikację , zobaczymy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    bioly

https://www.x-kom.pl/p/474166-smartfon-telefon-samsung-galaxy-s10e-g970f-prism-black.html z kodem rabatowym 2900zł
    https://www.sferis.pl/smartfon-samsung-galaxy-s10e-bluetooth-wifi-nfc-gps-lte-galileo-dualsim-128gb-android-90-prism-black-p627070 2499zł

Zastanawia mnie dlaczego w xkom jest gwarancja producenta, a w sferis gwarancja sklepowa i czy z tego wynika różnica w cenie?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    rot

Sferis często sprzedaje smartfony spoza polskiej dystrybucji. Dopytaj u nich skąd są te s10e.

Wysłane z mojego SM-G970F przy użyciu Tapatalka

• Piwko! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    DaN995

Sferis nie jest oficjalnym partnerem Samsunga. Dlatego. Ma urządzenia z dystrybucji europejskiej przeważnie.

SGS10e

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi