Skocz do zawartości
DaN995

Gdzie kupić pewnie i korzystnie?

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 20.05.2019 o 12:06, timot napisał:

Czy już ktoś z Was otrzymał swoją ładowarkę? Do mnie przyjechała dzisiaj ranoemoji4.png

Ja dopiero dzisiaj dostałem maila z akceptacją zgłoszenia (zgłoszenie wysłane w piątek), teoretycznie w ciągu 10 dni powinni wysłać.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    W dniu 20.05.2019 o 12:06, timot napisał:

Czy już ktoś z Was otrzymał swoją ładowarkę? Do mnie przyjechała dzisiaj ranoemoji4.png731ec2b9a52a6485625b267138727776.jpg

Wysłane z mojego SM-G970F przy użyciu Tapatalka

Jaki przewoźnik?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    timot

DPD

Wysłane z mojego SM-G970F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    mico11

Panowie, jakieś nowe kody, promocje, cashbacki z oficjalnej dystrybucji ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

w morele dają fotel dla graczy w gratisie :) poza tym nic nie słyszałem o nowych promocjach

dodana zawartość

Pytanie do tych co już otrzymali ładowarki - dostaliście wcześniej jakieś powiadomienie o tym że przesyłka do was wyszła czy tylko kurier się kontaktował jak był pod drzwiami ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    mico11

Kupowaliscie kiedyś w AB Foto ? Mają za 2600 ale co to za dystrybucja, jak z gwarancją?

Wysłane z mojego SM-G960F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Coś mi tu z tą gwarancją "śmierdzi", oryginalnie samsung daje 24 miesiące, tu na stronie AB piszą o 12 w dodatku niżej (gwarancja AB foto), raczej bym nie ryzykował, chyba że to jakiś błąd w opisie (w co wątpię).

image.thumb.png.136c75442d29fe9d38664506ebb7a7ae.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    skiper

wiadomo coś na temat czy orange zmieniło działania co do blokady niespłacanych telefonów ? Mam okazję kupić w fajnej cenie s10e wzięty na raty w orange i możliwe że telefon nie będzie spłacany i trochę się obawiam. Ma ktoś jakieś pewne info ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    DaN995

Orange nigdy nie blokowało. Blokuje T-Mobile i Plus. Orange to co najwyżej simlocki zakłada.

SGS10e

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Napisano (edytowane)
    3 godziny temu, skiper napisał:

wiadomo coś na temat czy orange zmieniło działania co do blokady niespłacanych telefonów ? Mam okazję kupić w fajnej cenie s10e wzięty na raty w orange i możliwe że telefon nie będzie spłacany i trochę się obawiam. Ma ktoś jakieś pewne info ?

Skoro masz podejrzenia że ktoś nie będzie spłacał i innymi słowy dopuści się przywłaszczenia / kradzieży / wyłudzenia to na bank masz paserkę przybitą jak ktokolwiek się temu przyjrzy, blokada operatora powinna być ostatnią rzeczą nad którą powinieneś się zastanawiać, ostatni idiota kupuje cokolwiek z takiego źródła. Cena atrakcyjna, wszytko pięknie, do pierwszego 'trzepania" albo innej "wtopy". P.S. idę o zakład że faktury / paragonu / umowy też żadnej nie dostaniesz więc i z gwarancją / ciach /....

2 godziny temu, DaN995 napisał:

Orange nigdy nie blokowało. Blokuje T-Mobile i Plus. Orange to co najwyżej simlocki zakłada.

Nie wiem, nie znam się, zarobiony jestem - ale dawno  żadnego simlocka nie widziałem ,a co do blokad to żadnej nie doświadczyłem, może dlatego że pozyskuję sprzęt ze sprawdzonych i "potencjalnie" legalnych źródeł.

@DaN995 widzę ze jesteś tu jakimś "tuzem" więc nie będę wdawał się w zbędną  polemikę i jedynie zostawię linka z .... android.com.pl 

https://android.com.pl/telekomunikacja/158386-orange-iphone-sim-lock-koniec/

Edytowane przez ipsec
    Słownictwo.
    • Piwko! 1
    • Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi