Skocz do zawartości
Misiek756

Co wybrać po S9+?

Rekomendowane odpowiedzi

tomasov
    Napisano (edytowane)

Co wybrać po S9 plus? Może A70? Ciekaw jestem czy dużo gorsze zdjęcia robi? Jest coś lepszego od Samsunga niż A70 oprócz serii Galaxy i Note?

Edytowane przez tomasov

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Ans
    12 minut temu, tomasov napisał:

Co wybrać po S9 plus? Może A70? Ciekaw jestem czy dużo gorsze zdjęcia robi? Jest coś lepszego od Samsunga niż A70 oprócz serii Galaxy i Note?

uzywam s9 plusa i note 9. Note 9 zauwazalnie lepszy w codziennym uzytkowaniu, diabel tkwi w szczegolach a jednak uzytkowanie jest fajniejsze

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ostatnio kolega zakupił sobie mate 20 pro i muszę powiedzieć, że płynnością na prawdę bije na głowę mojego S9+. Animacje wychodzenia z aplikacji przy pomocy gestów są na poziomie Iphone'a podczas gdy na samsungu jak odblokuje telefon i odrazu klikne ikonke Fb to przy otwieraniu apki widać spore chrupnięcie animacji. Moim zdaniem takie coś nie powinno mieć miejsca, mimo że jego telefon jest nowy a mój już prawie roczny. Przy wymianie chyba będe skłaniał się w strone flagowca od Huaweia.

Edytowane przez Jacobon98

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@Jacobon98 serio? Mate 20 PRO? A może Mate 30 PRO? Albo mój S9+ na custom ROM i custom kernel dużo, duzo lepiej działa niż STOCK, albo coś Ci się wydawało. Porównywałem jakiś czas temu mój S9+ z Mate 20 PRO siostry. W niczym nie jest lepszy, chociaż gorszy też nie. Zdjęcia porównywalne, do obydwu można się przyczepić.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    adtech84

@up
    Customa do stocka nie ma co porównywać. Zainstaluj sobie najnowsze xeo i wtedy możesz porównać. Smiem twierdzić ze custom użytkowników jest mniej niż 1%. Ps. Zazdroszczę Ci, coraz częściej mam myśli o zrotowaniu. Niestety w pamięci wciąż 3 naprawy s7 edge z czego dwa razy ekran wymieniali. Na razie nie do przeskoczenia, choć przyznaję że się łamię z każdym dniem coraz bardziej.

Wysłane z mojego SM-G965F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@adtech84 wiem, że nie ma co porównywać, ale zastanawiam się, czy faktycznie jest taka mega różnica? Wszystko przemawia za tym, że tak..

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mam okazję już przedłużyć umowę w t-mobile i proponują mi S10e i nie wiem czy już brać czy może poczekać i coś lepszego wyskoczy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    jarmk

Mi kończy się umowa na dwa telefony w T-Mobile i biorę dla żony Galaxy A70, a ja dalej czekam na S10+ aż porządnie stanieje, bo obecnie strasznie się przepłaca u operatorów..

TT | S9+

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi