Skocz do zawartości
barusiek

Nie mogę wprowadzić kodów ELM umożliwiających blokowanie reklam

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Witam serdecznie,

Dzis postanowilem, iz wykonam Full Wipe, w zwiazku z czym musialem na nowo zainstalowac Adhell. Niestety samsung cos zmienil i juz najprawdopodobniej nie ma mozliwosci wprowadzenia kodow ELM umozliwiajacych blokowanie reklam. Chyba, ze ja cos robie zle. Nigdy nie mialem tego problemu.

Ktos moze rowniez mial z tym problem, lecz udalo mu sie to jakos obejsc? Jesli tak, to w jaki sposob?

Pozdrawiam

Edytowane przez Gwozdek
    Doprecyzowałem nazwę wątku. Proszę nazywać tematy tak, aby krótko streszczały poruszany problem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Na tą chwile nie ma możliwości aktywowania najnowszej wersji AdHell3. Samsung wycofał się ze wsparcia kont, które nie są „partnerami” Samsunga. Po wygaśnięciu kodu nie ma możliwości wygenerowania nowego.

Informacje na ten temat masz tutaj: https://gitlab.com/fusionjack/adhell3/blob/master/VERY_IMPORTANT_INFO.md

Najnowsze informacje dotyczące zmian i konwersacje możesz śledzić na kanale Discord: https://discord.gg/hfreZum

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jest szansa, aby ogarnąć ten program aktualnie, gdy licencja już się skończyła?

Jeśli nie to jak odinstalować go tak, aby wszystkie zmiany, jakie wprowadził również zostały usuniete?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi