Skocz do zawartości
Gwozdek

Huawei P30. Kamera wideo - przykładowe nagrania i dyskusja.

Rekomendowane odpowiedzi

Gwozdek

Jak według Was wypada wideo kręcone Huawei P30? Jest ktoś w stanie podzielić się jakimś własnym materiałem?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    lucano

W jakiej jakości? Powiem szczerze że słabo to wygląda ?

Puszcza Niepołomicka? ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Cześć, posiadam p30 od wczoraj i jestem trochę zniesmaczony jakością nagrywania filmów. Nie wiem czy to jest normalne, ale przy nagrywaniu w 4k, albo fhd 60kl/s przy odtwarzaniu pojawia się minimalne klatkowanie. Nie ma płynności, a w porównaniu do mojego poprzedniego telefonu LG g6 to jest przepaść, p30 faktycznie ma takie nagrywanie czy tylko u mnie ten problem się pojawia? Co do aparatu żadnych zastrzeżeń, jak dla amatora to perarda ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam. Czy podczas nagrywania filmów występują w nich małe przycięcia? (Ponoć taki  problem  występuje w p30  pro)) Jak oceniacie jakość nagrywanych przez p30 filmów?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    mata-on

W P30 pro też taki problem jest ale tylko na telefonie. Po nagraniu w 30 klatkach i odtwarzaniu na smartfonie widać przycinki. Po zgraniu filmu na PC nie widać tego problemu... Więc to jest wina odtwarzacza lub samego telefonu. Byłem z tym w serwisie i na telefonie pani która mnie obsługiwała było tak samo. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Prosac

wgl systemowy odtwarzacz jest jakiś nie teges bo ostatnio pobrałem jakieś filmy i nie było pokrycia dźwięku ze sceną.. Nie wiem czy brakuje jakiś kodeków czy coś, ale po zainstalowaniu Mx Player i zmianie dekodera na programowy wszystko jest dopiero w porządku 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    sp4ubw
    4 godziny temu, Prosac napisał:

wgl systemowy odtwarzacz jest jakiś nie teges bo ostatnio pobrałem jakieś filmy i nie było pokrycia dźwięku ze sceną.. Nie wiem czy brakuje jakiś kodeków czy coś, ale po zainstalowaniu Mx Player i zmianie dekodera na programowy wszystko jest dopiero w porządku 

Zgadza się, systemowy odtwarzacz ni nadaje się do użytku. Niestety jest bardzo słaby. Właściwie jedyny porządny i zawsze działający to MX Player Pro :) ten warto instalować i używać. Od czasu jak ma PiP to nie trzeba mu więcej funkcjonalności. W nim należy sprawdzać płynność filmów - oczywiście po przełączeniu kodeków na programowe.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    ger

W trybie filmowania włączona jest na sztywno stabilizacja. Można ją "wyłączyć" poprzez zastosowanie filtrów od "Brzask" po "Sentymentalność", w przypadku reszty, w tym normalnego trybu, nie ma takiej możliwości. Czy udało wam się to obejść w jakiś sposób by zachować normalne kolory i brak użycia filtrów? Może jakaś aplikacja okazała się pomocna w tej kwestii?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi