Skocz do zawartości
Emesso22

Huawei P30 - gdzie kupić pewnie i korzystnie?

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem czy to dobry dział, ale mam pytanie. Na eMagu, huawei p30 kosztuje teraz 2.495 zł, czy jest tam jakiś haczyk, że telefon kosztuje 500zł mniej niż wszędzie indziej?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Kechup

Sprawdź jaka dystrybucja a później odpytaj Huawei Polska czy Ci naprawią na gwarancji jeśli byłby z poza PŁ.

Wysłane z mojego Huawei P30 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

To Polski sklep(stare agito) jak morele, więc powinni tam mieć legitne telefony. Tylko zaskoczyła mnie ta cena

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Gwozdek

@KechupSerwisy w PL naprawiają urządzenia, o ile pochodzą z europejskiej dystrybucji. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Kechup

Nie wiem jak Huawei ale Samsung kiedyś robił problemy z telefonami z Bułgarii czy Rumunii a takie z tego co pamiętam np. Empik sprzedawał od pośrednika. Więc w te polskie sklepy bym nie wierzył do końca. Jak mnie pamięć nie myli ten pośrednik to BestCena czy jakoś tak.

Wysłane z mojego Huawei P30 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Gwozdek

Proponuję podpytać na czacie HiCare. Kiedyś na stronie Huawei była możliwość podejrzenia, w jakich krajach można się ubiegać o naprawę gwarancyjną na podstawie numeru seryjnego. Teraz widzę, że zdjęli to info ze strony.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czy ktoś jest w stanie zweryfikować, czy te telefony to jakiś fake itp że są takie tanie ? Jest jakiś numer seryjny który pozwoli rozpoznać czy telefon jest z Polskiej dystrybucji ?

https://www.olx.pl/oferta/huawei-p30-black-breathing-crystal-aurora-2150zl-wawa-zlote-CID99-IDzurjQ.html#2305eac92f;promoted

https://www.olx.pl/oferta/nowy-huawei-p30-black-wola-park-CID99-IDzF0Kw.html#2305eac92f

https://www.olx.pl/oferta/huawei-p30-nowy-CID99-IDzHstR.html#2305eac92f

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Gwozdek

Zdjęcie 2 i 3 z drugiego linku pozwoliłoby zweryfikować. Tylko, że jest za małe i nic nie widać.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A mógłbym wiedzieć jaki tam kod powinien być albo oznaczenie legitujące produkt, że zatwierdzą gwarancję w razie przypadku ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    lucano

Hej,

Niektórzy pisali że wystarczy, że telefon w Hi care ma gwarancję i nie potrzebne żadne dowody zakupu w przypadku oddania do serwisu. Znalazłem jedną sztukę gdzie był podany imei. Wklepałem na stronie i gwarancja ważna do 6.2021 roku. Zapytałem konsultanta na czacie czy w takim wypadku wystarczy mi zwykły paragon to powiedział że musi być jeszcze pierwotny dowód zakupu. Imei mówi o okresie gwarancyjnym a pierwotny d.z. o właścicielu i bez tego dowodu oni nie przyjmują do serwisu. 

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi