Skocz do zawartości
Locke

Galaxy S10+ Exynos 9820 vs Snapdragon 855

Rekomendowane odpowiedzi

Viarus_

Ostatni model jaki kupowałem to był Galaxy Note 4. Wtedy nie dość że miałeś wybór (Exynos 5433 vs Snapdragon 805) to jeszcze wersja z układem Samsunga była pod pewnym względem lepsza.

Natomiast obecnie, szkoda że dopiero po zakupie, przekonałem się że Exynos to kupa i już nigdy więcej nie kupię telefonu z takim układem.

To trochę jak z tymi produktami na Polskę i Zachód - marka, nazwa i opakowanie takie samo, tylko skład gorszy.

• Lubię to! 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dokładnie jak mówisz. Kupując Notesa 4 wyraźnie była mowa o przewadze exynosa nad Snapdragonem.

Wysłane z mojego SM-G965F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    regod
    Napisano (edytowane)

Nie tylko Europa ma exynosa. Rodzimy rynek azjatycki również posiada procesor od samsunga. Procesor jak procesor, szkoda tylko ze, snapdragon jest bardziej energooszczedny ale jesli chodzi o wydajnosc to zdecydowanie mi wystarcza to co mam. Nie gram w gry wiec exynos mi w zupelnosci wystarczy. Bardziej mnie boli że wcisneli nam sensor isocell A nie imx jak na rynku amerykańskim.

Edytowane przez regod
    • Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    squo_85

No dobra. To nawet kupując na Ebay i pal licho gwarę i fakturę, ale chcąc wymienić rozbity wyświetlacz to w Polsce się przez serwis da czy nie da?

Wysłane z mojego SM-N950F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    reniew

Dołączam kilka zdań w dyskusji bo stałem się szczęśliwym posiadaczem S10 plus wersję ze snapdragonem. Telefon pochodzi z Hongkongu z tak zwanej dystrybucji Global i ma język polski. Jest w kolorze srebrnym a wg mnie metalicznym, praktycznie niedostępnym poza Hongkongiem. Nie sprowadzałem go samemu tylko kupiłem na najbardziej popularnym portalu aukcyjnym. Nie mam porównania do S10 Plus z exynosem ale mam porównanie do Note 9. Zdecydowanie jest szybszy od Note 9 i dłużej trzyma bateria. Jest radio FM. Ku mojemu zdziwieniu działają takie usługi jak volte i vowifi bo na amerykańskim Note ze snapem działać nie chciały. Trzeba było doinstalować do klawiatury polski język bo był tylko angielski i chiński. Jeżeli chodzi o różnice dotyczące języka polskiego to w kartach bixby nie ma serwisu Upday. Nie ma korzyści w Samsung Members (nawet propozycji) mimo że SM działa po Polsku. Gwarancji Samsung Polska oczywiście też nie ma, poza gwarancją pisemną sprzedawcy 24 m. Co zaskoczyło to w pudełku dołączone etui Clear Cover. Ładowarka oczywiście jak to na HK, angielska.

Wysłane z mojego SM-G9750 przy użyciu Tapatalka

• Lubię to! 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    squo_85

Człowieku niesamowity post, dzięki ci bardzo!! al jak możesz i masz możliwość to Porównaj aparaty Note 9 i es10 ze snapdragonem. Ja wiem że to będzie skażone bo to nie te same modele, ale da jakieś wyobrażenie i może dołącz jakieś swoje subiektywne odczucia w tym zakresie

Wysłane z mojego SM-N950F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    gapapa

Dodam że na znanym portalu kupiłem za 601 funtów .Sprzedawca z Hong Hongu .Jest też przednia kamera sony .

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    reniew

Tutaj należy dodać informację od przedmówcy że różnica pomiędzy naszymi zakupami jest taka, że kupowałam na krajowym portalu aukcyjnym żeby uniknąć ryzyka narażenia się na cło.

dodana zawartość

Tutaj należy dodać informację od przedmówcy że różnica pomiędzy naszymi zakupami jest taka, że kupowałaem na krajowym portalu aukcyjnym żeby uniknąć ryzyka narażenia się na cło i inne takie.
    Co do samych zdjęć to aparat przedni moduł Sony. S10 plus i tak bije Note na głowę. Jak jakieś pytania ewentualnie skąd kupiony to priw.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    andx

Cześć, czy aparat w s10 na snapie też posiadają inne moduły aparatów?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    reniew

Przedni zazwyczaj sony

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi