Skocz do zawartości
mrand

Samsung A40 - dyskusja, opinie

Rekomendowane odpowiedzi

Tak myślałem o rękojmi, ale niestety pozbyłem się oryginalnego pudełka. Gwarancje  i paragon oczywiście posiadam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    eNse

Nie ma to jak pozbyć się pudełka z nowego urządzenia :P 
    Sprawdź sobie czy telefon ma stabilizację obrazu w aparacie.. W moim S7 też tak latała ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jak z zasięgiem i jakością rozmów? Bo można spotkać opinie, że telefon ma 1 kreskę zasięgu, w miejscu w którym inny ma 4.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    mrand

Nie zauważyłem problemów z zasięgiem. Co do jakości rozmów to wszystko jest w porządku, działa VoLTE.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    tpawel
    Jak z zasięgiem i jakością rozmów? Bo można spotkać opinie, że telefon ma 1 kreskę zasięgu, w miejscu w którym inny ma 4.
    Kreskami nie mierzy się zasięgu. Ten sam poziom zasięgu w różnych telefonach może oznaczać inną liczbę kresek. Trzeba porównać jakąś apką typu netmonitor, koniecznie przy tym sprawdzając czy telefony są zalogowane do tego samego pasma

Wysłane z mojego Redmi Note 7 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

U siebie ustawiłem 3g/2g automat i zasięg się poprawił.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    pawelll

Czy udało się wam znaleźć jakieś informacje nt perspektyw AOD w A40? Byłby to idealny telefon dla żony gdyby nie ten brak. A próbowaliście jakieś zewnętrzne oprogramowanie do powiadomień?

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    topiq
    Napisano (edytowane)

Na DBT wyszły już dwie aktualizacje. Jedna po drugiej. Niestety obecnie mam zmieniony brand na XEO więc musimy poczekać na wypust dla Polski. Żona też po cichu liczy na AoD, bo jednak nadal się waha czy zmienić z A5 2017 na A40. Za A40 przemawia to, że jest nówka, dostanie jeszcze pewnie Andka 10 i 11, no i jest naprawdę ładnym telefonem. A kamera szerokokątna czasem się przydaje.

Za wcześnie pochwaliłem aparat A40-stki. Porównałem dziś nagrywanie filmu w FHD A40 i A5 2017 w identycznych ustawieniach. A5 2017 bije A40 pod każdym względem. Ostrości, nagrywania w słabym świetle i stabilności. Ale Aparat na Pie jest zepsuty i na S8, mam nadzieję że aktualizacje dodadzą AoD i poprawią Aparat.

Edytowane przez topiq

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W sprzedaży są podobno 2 wersje: z exynosem 7885 i 7904. Jak sprawdzić która jest która?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witacie, przesiadłem się na A40 z Huawei P9 Lite 2017, tam aktualizacje były rozsyłane w/g imei, a jak jest na samsungach?Na  sammobile.com jest nowa aktualizacja(XEO), zabezpieczenia z maja, a w telefonie jej nie widać.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi