Skocz do zawartości
LeeTomahawk

G935v czy jest możliwość zrotowania, telefon posiada zabezpieczenia qualcomm secureboot.

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Witam.

Dostałem ostatnio telefon (tak jak w temacie), nie jest z Polski tylko USA, uzywany. Postanowiłem się nim pobawić, sprawdzić z czym to się je w sensie jakiś custom room, root itp. Pierwszy raz to robię.

Ale napotkałem problem i nie wiem jak sobie z nim poradzić i czy w ogóle się da.

Telefon ma jakieś zabezpieczenia qualcomm secureboot, czytałem coś na angielskich forach o tym ale nigdzie nie jest napisane jak to odblokować i czy w ogóle się da. Dlatego postanowiłem poszukać polskiego forum i zapytać, więc trafiłem tutaj.

Poproszę o jakieś wskazówki albo skrócenie moich bezsensownych prób.

Pozdrawiam!

Edytowane przez jeronimo
    doprecyzowano tytul

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Camulos
    Napisano (edytowane)

@LeeTomahawk
    proponuję lekturę tego wątku

a jeżeli chcesz coś znaleźć z customów dla tego modelu, jeżeli wgl jakieś istnieją lecz raczej mało prawdopodobne,
    to proponuję przeszukiwanie zasobów na xda :)

Edytowane przez Camulos
    • Piwko! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@LeeTomahawk kupiłeś straszny szajs, dlatego był taki tani. Cena nie wzięła się z powietrza. Amnerykaniec z zablokowanym bootloaderem. Albo używasz telefonu takim jaki jest, bez zmiany oprogramowania (brak języka polskiego) i bez ROOT, albo przekopujesz xda, może uda się coś znaleźć. Ja bym to jednak sprzedał i to jak najszybciej..

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@the_naturat_com dostałem nie kupiłem :D Po za tym jakimś trafem udało mi się za pomocą Odina zainstalować Androida Oreo i to nawet po Polsku. Ale niestety domyśle aplikacje zostały, a jest ich tyle że połowa pamięci zajęta. No i z tego co wiem to bez roota się ich nie pozbędę ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@LeeTomahawk co wgrałeś?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@the_naturat_com przeleciałem całe google pobierałem co popadnie i sprawdzałem, bo i tak nie miałem systemu na s7, zielony człowiek (ja) skasował przez przypadek -,-, po prostu z jakiegoś filmiku na yt pobrałem, może to po prostu było uaktualnienie. Nie wiem dokładnie ale zadziałało.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@LeeTomahawk jak to nie wiesz? Przecież masz te pliki.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Napisano (edytowane)

@the_naturat_com Niestety już nie posiadam tych plików. Ale wydaje mi się że to była po prostu aktualka z oficjalnej strony samsunga. 

@Camulos ta wiem śmianie z kogoś zielonego :D Tak wgl to próbowałem to https://forum.xda-developers.com/verizon-s7-edge/development/easyroot-unroot-t3859762 i no odin fail i nic nie idzie.

Edytowane przez LeeTomahawk
    • haha! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@LeeTomahawk nie ma czegoś takiego jak aktualka ze strony samsunga do wgrania odinem. Twoja historia jest mocno niewiarygodna, a Ty nie znasz szczegółów, a pliki usunąłeś. Nie ma oprogramowania dla G935V z językiem polskim, a Ty go ot tak pobrałeś i wgrałeś Odinem?

• haha! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi