Skocz do zawartości
Muzykant

LG G6 i co dalej - co planujecie? Co wybieracie? Dalej LG czy uciekacie?

Rekomendowane odpowiedzi

dawson

Ja się przesiadlem na Mate 20 pro i bardzo polecam. W stosunku do LG najmilszym pozytywnym zaskoczeniem jest czas pracy na baterii - bateria w Huaweiu wytrzymuje średnio 5h SOT LTE co rozkłada mi się zazwyczaj na 1,5-2 dni korzystania. Sam telefon działa bardzo płynnie, ma świetny aparat. Jedyne co bym zmienił to wolałbym prosty ekran zamiast zakrzywionego.

Wysłane z mojego LYA-L29 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Ja się przesiadlem na Mate 20 pro i bardzo polecam. W stosunku do LG najmilszym pozytywnym zaskoczeniem jest czas pracy na baterii - bateria w Huaweiu wytrzymuje średnio 5h SOT LTE co rozkłada mi się zazwyczaj na 1,5-2 dni korzystania. Sam telefon działa bardzo płynnie, ma świetny aparat. Jedyne co bym zmienił to wolałbym prosty ekran zamiast zakrzywionego.

Czemu mate 20 pro a noe np p30 pro? Brałeś pod uwage? Bo ja dla żony porównuje te 2 modele, cenowo to samo, mate ma lepszy ekran, za to p30 pro jest po prostu nowszy i lepszy ten zoom

Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Napisano (edytowane)

Może dlatego że droższy o tysiaka? :) Też bym wybrał P30 Pro Mate 20 Pro

Edytowane przez blady_obserwator
    Pomyłka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja od ponad tygodnia mam P30 i jestem bardzo zadowolony po przesiadce. Bateria sporo lepsza, aparat, płynność i szybkość działania wszystko na plus. Ekran większy przy tych samych wymiarach. Jedyny minus to czytnik palca w ekranie, ten zwyczajny w G6 był dokładniejszy. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    dawson

Na bestcena mate 20 pro kupowałem za 2200 - więc około tysiąc mniej niż p30 pro.
    Pod względem wydajności/zdjęć/wyświetlacza wydaje mi się że jest tu bardzo podobnie - tym bardziej że siedzi ten sam procesor.
    Jedynie na plus w p30 pro będzie czytnik linii papilarnych - mate ma pierwszą generację więc czuć różnicę w działaniu względem fizycznego czytnika takiego jak np w g6. Mi rekompensuje to skaner twarzy - jak dotąd działa bezproblemowo i super szybko, więc bardzo rzadko zdarza mi się używać odblokowania palcem - jedynie w apkach bankowych.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Avesso
    W dniu 2.08.2019 o 17:16, dawson napisał:

Na bestcena mate 20 pro kupowałem za 2200 - więc około tysiąc mniej niż p30 pro.
    Pod względem wydajności/zdjęć/wyświetlacza wydaje mi się że jest tu bardzo podobnie - tym bardziej że siedzi ten sam procesor.
    Jedynie na plus w p30 pro będzie czytnik linii papilarnych - mate ma pierwszą generację więc czuć różnicę w działaniu względem fizycznego czytnika takiego jak np w g6. Mi rekompensuje to skaner twarzy - jak dotąd działa bezproblemowo i super szybko, więc bardzo rzadko zdarza mi się używać odblokowania palcem - jedynie w apkach bankowych.

Też zastanawiam się nad zmianą G6 na m20 pro, a powiedz mi jak z wyświetlaczem w twoim modelu jest jakaś zielona poświata? Brakuje Ci czegoś z G6 w m20pro?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    pecet

Dlatego wybrałem v30. Jest idealny pod każdym względem. Taki właśnie powinien być g6 no ale trudno ;) oczywiście jeśli chodzi o stosunek jakości do ceny ;p bo są lepsze telefony ale niestety trzeba wybulić drugie tyle a ten ma wszystko co potrzeba ;)

Wysłane z mojego LG-H930 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi