Skocz do zawartości
log102

Poświata na ekranie z poprzedniej aplikacji.

Rekomendowane odpowiedzi

log102

Cześć

Wczoraj zauważyłem w swojej Moto G5s Plus, że gdy przejdę np. z smsów na jakąś aplikację, która ma szare tło lub szare elementy, widać wtedy na lewym i prawym boku poświate z poprzedniej aplikacji. Na screenshotach oczywiście tego nie widać. Na zdjęciu też jest to ciężko uchwycić ale na żywo bardzo wbija się w oczy. 

Miał ktoś z was podobny przypadek? Zastanawiam się czy oddać telefon na gwarancję do serwisu. 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Kitten

U mnie takie coś nie występuje a mam telefon od ponad 18 miesięcy.

• Piwko! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    log102

Czy możliwe jest to że coś takiego mogło by się stać po używaniu magnetycznego uchwytu samochodowego? Telefon ma założony case, a na nim naklejona blaszka dzięki której telefon trzyma się na uchwycie. Nie używałem go w samochodzie od dnia założenia tego tematu (poniedziałek) Dzisiaj mamy czwartek i niestety nic się nie zmieniło, poświata czasem ma delikatnie różowy kolor, i widać np. przyciski od Spotify, oczywiście aplikacja jest już wyłączona ale była jakiś czas temu używana, tak jak by elementy interfejsu apek "wypalały" się na ekranie, ciężko nawet mi to nazwać.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Kitten

Raczej nie. Jakby miał kineskop zamiast LED to tak. Problem ewidentnie sprzętowy ale przyczynę trudno określić. Spróbuj w serwisie.

• Piwko! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    log102

Telefon po tygodniu wrócił z serwisu (CTDI) wymieniony wyświetlacz+aktualizacja oprogramowania. Ciekwostka taka że miałem kanał oprogramowania PlayPl teraz mam reteu i działa OTA :) Póki co nowy wyświetlacz nie ma opisywanych wyżej "wypaleń".

Wysłane z mojego Moto G (5S) Plus przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi