Skocz do zawartości
benkas

[Rozwiązany] Sprawdzony sposób na nagrywanie rozmów

Rekomendowane odpowiedzi

@flisu HwCallRecorder od Huawei android 10.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    xperiagosc
    Widzę że ostatnia rozmowa z tej listy to 23 Syczen. To chyba jeszcze na9. 1?
    Zamontowalem dzisiaj na Mate 30 pro wszystko się zainstalowalo. Ale nie nagrywa się rozmowa i lista rozmów jest pusta. Może cis źle zrobiłem. Ale nadałem uprawnienia itd

Wysłane z mojego LIO-L29 przy użyciu Tapatalka

Jaki masz android? Zasadniczo, HwCallRecorder na andku 10 nie nagrywa, niestety. Jednak, jest pewien myk. Trzeba zrobić downgrade do 9.1, zainstalować apkę, potem znowu update do 10 i NIE ROBIĆ USTAWIEŃ FABRYCZNYCH. Wtedy na 10 będzie działać. Potwierdzone na moim przypadku, z tym, że ja nie robiłem downgrade, bo HwCallRecorder na 9.1 miałem, a po updacie do 10 nie było potrzeby robić ust. fabrycznych.

Huawei P30 | Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    sp4ubw
    Napisano (edytowane)
    W dniu 22.05.2020 o 19:10, estor napisał:

Mi pokazuje 0 nagrań. 

Na początku przy instalacji pokazuje jakiś błąd potem mimo nagrań pokazuje 0

Po to były poprawki, aktualna wersja to 1.8.2 a nie jak podana stronę wcześniej, 1.3.5

Opis w jakich przypadkach działa jest w temacie aplikacji w dziale P30.

Edytowane przez sp4ubw

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Gwozdek
    W dniu 23.05.2020 o 09:51, xperiagosc napisał:

Jaki masz android? Zasadniczo, HwCallRecorder na andku 10 nie nagrywa, niestety. Jednak, jest pewien myk. Trzeba zrobić downgrade do 9.1, zainstalować apkę, potem znowu update do 10 i NIE ROBIĆ USTAWIEŃ FABRYCZNYCH. Wtedy na 10 będzie działać. Potwierdzone na moim przypadku, z tym, że ja nie robiłem downgrade, bo HwCallRecorder na 9.1 miałem, a po updacie do 10 nie było potrzeby robić ust. fabrycznych.

Huawei P30 | Tapatalk

Dlatego u kolegi to nie zadziała, bo Mate 30 startował z Androidem 10.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    xperiagosc

Ano tak, faktycznie. Kurde, zapomniałem.

Huawei P30 | Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam serdecznie wszystkich.

Zachecony wypowiedziami uzytkownikow Huaweia co do mozliwosci nagrywania rozmow za pomoca apki HWCallRecorder, zdecydowalem sie w zeszlym tygodniu na zakup P30 Pro. Dopiero wczoraj zauwazylem ,ze dyskusja sie nieco ozywila od zeszlego piatku. Troche mnie zmartwily informacje, ze telefon moze miec juz zainstalowanego andka 10. Na szczescie sprawdzilem wczoraj i ma dziewiatke ;> Wiec  HWCallrecorder rozumiem ,ze powinien normalnie dzialac. 

Do tej pory do nagrywania rozmow uzywalem Xperie Z3  z zainstalowanym ACR. I tu rodzi sie pytanie czy po przeniesieniu rozmow ze starego tel do nowego jest mozliwosc odtwarzania rozmow z ACR w taki sposob,zeby byl widoczny numer , lub kontakt?

Z gory przepraszam jesli gdzies juz to bylo... 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    xperiagosc

ACR nigdy nie używałem, ale myślę, że pliki nagrsń można przenieść, tylko nie wiem, z jakim rozszerzeniem ACR nagrywa (mp3, amr, lub inne jakieś?), a co do wyświetlania, to można by zedytować je aby był widoczny nr i nazwa.

Huawei P30 | Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Gwozdek
    23 godziny temu, Mea_Culpa napisał:

Do tej pory do nagrywania rozmow uzywalem Xperie Z3  z zainstalowanym ACR. I tu rodzi sie pytanie czy po przeniesieniu rozmow ze starego tel do nowego jest mozliwosc odtwarzania rozmow z ACR w taki sposob,zeby byl widoczny numer , lub kontakt?

Z gory przepraszam jesli gdzies juz to bylo... 

To zależy tylko od tego, jak ACR nazywał swoje nagrania. Zerknij w folder, gdzie on do tej pory zapisywał pliki.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi