Skocz do zawartości
Jurek Korzeniewski

HavocOS 2.4 i aplikacja mBanku-"Usługa tymczasowo niedostępna. spróbuj później"

Rekomendowane odpowiedzi

Czy spotkał się ktoś z problemem przy łączeniu appki mBanku z telefonem po zainstalowaniu customowego romu? (Redmi Note 3).

U mnie tak się stało po instalacji HavocOS w wersji andka 9.0. Mimo informacji w systemie mbanku że łączenie się powiodło aplikacja po ustawieniu PINu zwraca komunikat: "Usługa tymczasowo niedostępna. spróbuj później" i po ponownym uruchomieniu dalej chce parować telefon. System jest na razie świeży i bez roota co tym bardziej mnie dziwi.

Na infolinii mBanku nie podejmują się żadnych działań z powodu nieoficjalnego romu. 

Chciałbym jakoś rozwiązać ten problem bo rom bardzo przypadł mi do gustu. Działa płynnie, stabilnie i wszystko (oprócz mBanku) działa idealnie.

Jeśli ktoś ma jakieś sugestie, będę wdzięczny za pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Napisano (edytowane)

Mam to samo na Havocu. Mbank proponuje złożenie reklamacji, ale tak, jak napisałeś to nie przejdzie z customem. Dotychczas nie było żadnego problemu na żadnym romie, a najdziwniejsze jest to, że apka przestała działać na dowolnym romie po pełnym czyszczeniu przed flashem. Nie działa teraz na poprzednich buildach Havoca, gdzie nie było wcześniej żadnych problemów i nie działa również na innych romach - AOSP i Lineage.

Za każdym razem robiłem full wipe łącznie z vendorem.

Działa natomiast bez problemu na moim drugim telefonie Blackview.

IMG_20190515_210131.jpg

AKTUALIZACJA

Najnowsza wersja Havoca z 18 Maja na pokładzie i nadal to samo. Czekam na aktualizację aplikacji Mbanku.

Edytowane przez skovronsky

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Napisano (edytowane)

Wróciłem na chwilę do MIUI Global, apka zadziałała bez problemu. Na customach bez zmian, ten sam błąd.

Edytowane przez skovronsky

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi