Skocz do zawartości
mniedziel

Pixel 3a / 3a XL pierwsze opinie wrażenia, dyskusja ogólna.

Rekomendowane odpowiedzi

@Patyczak I co ostatecznie zostawiłeś? OP6 czy 3a? ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@trampowsky Pixela. Nie zastanawiałem się długo. OP6 jest w kilku kwestiach lepszy, ale aparat zdecydowanie po stronie Pixela. Soft też. Ja jednak jestem zwolennikiem czystego Androida, pamiętam, że Nexusa 5X też bardzo polubiłem. OnePlus jest trochę szybszy w działaniu i ma większy ekran i to w sumie chyba tyle. Ewentualnie jakość wykonania jeśli ktoś lubi szkło, ale mi się w tej plastikowej obudowie podoba to, że się nie palcuje. Telefon jest tak samo ładny cały czas, a nie tylko przez minutę po wyjęciu z pudełka ? Pixel jest taki tani, a udało im się włożyć dobre głośniki i dobry silnik wibracji. To są szczegóły, ale one robią różnice. Jest poczucie, że masz telefon kompletny, który nie ma żadnych braków. 

A duże ramki mi nie przeszkadzają. Przynajmniej nie pod kątem estetyki, bo gdyby były mniejsze to i telefon byłby mniejszy. Z drugiej strony ramki pomagają trzymać telefon przy oglądaniu filmów na przykład. 

Tak więc ja się zakochałem. Mam wrażenie, że to w końcu będzie telefon na lata (chociaż trzy, bo tyle będą aktualizacje). Przez ostatnie półtora roku miałem cztery albo pięć modeli, więc może trend się odwróci ? 

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    gente

A jak wygląda czas pracy na baterii? Ja się waham między nim a używką 2xl.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dwa zrzuty z baterii.

https://photos.app.goo.gl/eZAtJgSfJWKudLRh7

Wyniki zbliżone do OnePlusa 6. Minimalnie gorsze, ale może dlatego, że tutaj używam AOD, a na OP nie używałem. 4h SOT przy jednym dniu używania na jednym zrzucie, na drugim 3h SOT, ale prawie dwa dni pracy (od rana jednego dnia do wieczora dnia następnego). Jak dla mnie wystarczająco dobrze.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Jash

Jak u Was?e702a05dd1b15fdd02397988ade309eb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

U mnie jest prosto. I w czarnej i w białej wersji ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Jash

Dziś piszą o kolejnych problemach z wykaczajacymi się samoistnie Pixelami 3a i 3a XL. To akurat jest irytujące bo to samo czasem dzieje się z moim Xiaomi Mi A2.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Też to wyczytałem, ale narazie to chyba jakiś odosobniony przypadek. Nie ma jakiejś głośnej afery.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    gente

@Patyczak a podesłał byś real foto jak wyglądają biały i czarny? Jestem coraz bardziej przekonany ale chyba będę zamawiał z Amazonu żeby nie mieć problemów z gwarancją.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi