Skocz do zawartości
mniedziel

Pixel 3a / 3a XL pierwsze opinie wrażenia, dyskusja ogólna.

Rekomendowane odpowiedzi

Positive

Biały przypomina "ajfona".

Wysłane z mojego Pixel 2 XL przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    5 godzin temu, Jash napisał:

Ciekaw jestem z czego wynika tak duża różnica w cenie 3a między kolorem czarnym (399 jurków) a białym (519 jurków)?

Biały zawsze był dosłownie "białym krukiem". Ile można mieć czarnego smartfona, a takie królują na rynku? Szkoda, że biały 3a XL nie jest dostępny, bo łykalbym jak rolnik dopłaty.

• Piwko! 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Jash
    Biały zawsze był dosłownie "białym krukiem". Ile można mieć czarnego smartfona, a takie królują na rynku? Szkoda, że biały 3a XL nie jest dostępny, bo łykalbym jak rolnik dopłaty.
    No chyba nie do końca. Białych Pixeli OG, Pixeli 2 czy 2xl w wersji Panda jest od groma na rynku i jak kupowałem każdego z nich w tej samej kolejności to nie przypominam sobie jakichkolwiek problemów z dostępnością. Problem pojawił się przy wersji 3 kiedy okazało się że mrożone plecki to jeden wielki fakap Googla ale w wersji białej tego nie widać tak jak w czarnej.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    31 minut temu, Jash napisał:

No chyba nie do końca. Białych Pixeli OG, Pixeli 2 czy 2xl w wersji Panda jest od groma na rynku i jak kupowałem każdego z nich w tej samej kolejności to nie przypominam sobie jakichkolwiek problemów z dostępnością. Problem pojawił się przy wersji 3 kiedy okazało się że mrożone plecki to jeden wielki fakap Googla ale w wersji białej tego nie widać tak jak w czarnej.

Możliwe, ale biały jak dla mnie lepszy z dwóch powodów - nie widać mocno kurzu jak na czarnym no i jakaś odskocznia od ciemnych telefonów. Do tej pory żałuję, że mój dawny Nexus 5 był czarny, a nie biały - tylko czarne były w komputroniku :) 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Jash

Jak ja przyrównam wizualnie mojego czarnego Pixela 2 do 2xl w wersji Panda to chociaż czarny jest moim ulubionym kolorem to w tym wypadku Panda wciąga nosem czarnego. Z iPhone XS miałem to samo, czarny aka space grey mi kompletnie nie podchodzi

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk Pro

• Piwko! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dwa nowe spostrzeżenia w porównaniu do OnePlusa (który jest już spakowany do wyjazdu ?). Bluetooth działa dużo lepiej w Pixelu. Zawsze automatycznie łączy się z autem i zawsze pokazuje aktualny utwór w samochodzie. W OP6 działało to w kratkę, czasem leciał już trzeci kolejny utwór, a system pokazywał nazwę starego. 

Druga sprawa, to działanie przeglądarki Chrome. Na OP6 przy przewijaniu (zwłaszcza stron z dużą liczbą grafik) były takie mikro przycięcia. W sumie nie aż takie mikro, bo nawet rozważałem zmianę przeglądarki. Na Pixelu działa to idealnie. Dopiero teraz mi się o tym przypomniało i zwróciłem na to uwagę.

Jestem z Pixela bardzo zadowolony ?

• Lubię to! 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Dwa nowe spostrzeżenia w porównaniu do OnePlusa (który jest już spakowany do wyjazdu ). Bluetooth działa dużo lepiej w Pixelu. Zawsze automatycznie łączy się z autem i zawsze pokazuje aktualny utwór w samochodzie. W OP6 działało to w kratkę, czasem leciał już trzeci kolejny utwór, a system pokazywał nazwę starego. 
    Druga sprawa, to działanie przeglądarki Chrome. Na OP6 przy przewijaniu (zwłaszcza stron z dużą liczbą grafik) były takie mikro przycięcia. W sumie nie aż takie mikro, bo nawet rozważałem zmianę przeglądarki. Na Pixelu działa to idealnie. Dopiero teraz mi się o tym przypomniało i zwróciłem na to uwagę.
    Jestem z Pixela bardzo zadowolony
    Czyli przesiadka z flagowca na średniaka przebiegła bez żadnych problemów? :) tak coś czułem, że zostaniesz z Pixelem, a Oneplusa sprzedasz ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@trampowsky OnePlus jest trochę szybszy, ale ja zdecydowanie wolę dużo lepszy aparat niż o kilka milisekund szybsze dzialanie interfejsu. Do tego głośniki i wibracje na całkiem innej półce. Pixel to nie jest mistrz cyferek, ale jest po prostu super telefonem do używania.

• Piwko! 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    fudiasz

Nie ma źle ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    gente

@Patyczak jak tam po miesiącu użytkowania, masz jakieś dodatkowe opinie, wrażenia? Jak średni czas na baterii?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi