Skocz do zawartości
Kelevra1902

Zamówienia: sklepy, zniżki, formy płatności

Rekomendowane odpowiedzi

topoll

Jak większość korzystająca ze zniżki studenckiej...

Wysłane z mojego GM1913 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    42 minuty temu, Eirenaios napisał:

Najlepiej by bylo ale nie jestem studentem ? Mam konto paypal i karte walutowa jeszcze nie podpieta do konta

Nawet jak nie jesteś, wystarczy konto zarejestrować z jakąkolwiek domeną z końcówką ".pl" na Student Bean ;) Czyli robisz sobie pocztę np. na Onet i używasz tego emaila. A Revoluta polecam, bo ma niskie przewalutowanie :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    14 godzin temu, Eirenaios napisał:

Najlepiej by bylo ale nie jestem studentem ? Mam konto paypal i karte walutowa jeszcze nie podpieta do konta

Widzisz, kolega Ci już wcześniej odpisał, że WSZYSTKO jest opisane w pierwszym poście (łącznie z tym, że nie trzeba być faktycznie studentem, by tę zniżkę ogarnąć). Wykazałeś się brakiem szacunku, bo nawet tego posta nie przeczytałeś.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    NqX
    Napisano (edytowane)

Karta nowa dzisiaj przyszła i też zamówiłem tel w wersji 8/256. Kupowałem przez stronę, ze zniżką wyszło 721,05 euro. Płaciłem kartą walutową. W przeliczeniu na polskie złotówki wyszło około 3071zł. No i jeszcze cashback powinien wpaść. ;]

@edit

Zczaiłem się, że nie ten kolor wziąłem i anulowałem. W jakim czasie zwrot kasy dostanę?

Edytowane przez NqX

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ze swojej strony nie polecam zakupu na stronie Oneplus
    Minęły 3 tygodnie, a ja dalej nie mam telefonu:
    25 czerwca telefon zamówiony
    26 czerwca wysłany
    przez 7 dni na stronie śledzącej wciąż informacja, że są tylko informacje elektroniczne
    1 dzień czekania żeby zgłosić zagubioną paczkę bo " może wieczorem dojdzie"
    5 dni roboczych czekania, aż przeprowadzą "dochodzenie" w sprawie zaginionej paczki
    przysłali mi pismo do podpisu na którym było napisane, że "nie dostałem paczki pomimo tego, że strona śledząca pokazuje, że zostało dostarczone", zrobiłem o to awanturę i czekałem 1 dzień, aż wpadną na to że jednak to jest złe pismo podpisałem pismo wysłałem
    1 dzień czekania aż wyślą paczkę
    czekam do dziś

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    PiPoLiNiO

Ważne, że zaoszczędzone kilka zł w porównaniu do polskiej dystrybucji. Może inni wyciągną wnioski dzięki Twojemu wpisowi. Zwłaszcza, że to nie jest pierwszy raz kiedy jest problem z zamówieniem bezpośrednio od OP.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    topoll
    Ze swojej strony nie polecam zakupu na stronie Oneplus
    Minęły 3 tygodnie, a ja dalej nie mam telefonu:
    25 czerwca telefon zamówiony
    26 czerwca wysłany
    przez 7 dni na stronie śledzącej wciąż informacja, że są tylko informacje elektroniczne
    1 dzień czekania żeby zgłosić zagubioną paczkę bo " może wieczorem dojdzie"
    5 dni roboczych czekania, aż przeprowadzą "dochodzenie" w sprawie zaginionej paczki
    przysłali mi pismo do podpisu na którym było napisane, że "nie dostałem paczki pomimo tego, że strona śledząca pokazuje, że zostało dostarczone", zrobiłem o to awanturę i czekałem 1 dzień, aż wpadną na to że jednak to jest złe pismo podpisałem pismo wysłałem
    1 dzień czekania aż wyślą paczkę
    czekam do dziś
    Miałem identycznie. Też trwało to długo i zakończyło się też takim niewłaściwym protokołem i finalnie zwrotem gotówki, jednak ze stratą na różnicach kursowych.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A ja 2 dni i miałem go u siebie default_smile.png

Pamiętajcie, że to też może być wina kuriera, kto wie jak to wygląda u nich.

I tym bardziej nikt przecież Ci drugiej sztuki nie podeśle od razu, bo skąd niby pewność, że po czasie nie przyjdzie Ci drugi model?

Wszystko muszą mieć udokumentowane i potwierdzone, że to nie Ty zataiłeś odebranie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Napisano (edytowane)

Przez ostatni miesiąc zamawiałem w sumie 5 paczek dla siebie i znajomych z oficjalnego sklepu. Za każdym razem brałem standardową wysyłkę i za każdym razem paczkę miałem u siebie po 2 dniach.

Porównując zamówienia do polskiej dystrybucji zaoszczędziłem blisko 1000zł. Ładne to kilka złotych ;)

Edytowane przez Kelevra1902
    • Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    gogi78

Kupiony przez UK stronę OnePlus z express dostawą. Mniej niż w 24h był u mnie.52950127f785969c4717189986b1be59.jpg

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi