Skocz do zawartości
Kelevra1902

Zamówienia: sklepy, zniżki, formy płatności

Rekomendowane odpowiedzi

topoll
    Telefon kolos. Tak jak poprzedni mogłem chwycić pionowo dwoma najkrótszymi palcami(kciuk+mały), tak tego nie mogę chwycić kciukiem i najdłuższym. Prędkość działania powala, widać znaczną różnice w uruchamianiu aplikacji i płynności w porównaniu do S'ki.
    Nie telefon jest duży tylko dłonie masz małe. Ja bezproblemowo mogę tak go uchwycić.

Wysłane z mojego GM1913 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

DHL proszę państwa:

Paczka przyszła pusta. Przypomnę to jest zamówienie które było wysłane ponownie. 26 czerwca pierwsze zamówienie. Już mam dość użerania się z tym

zabka.jpg

• Smutny 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    NqX
    1 godzinę temu, topoll napisał:

Nie telefon jest duży tylko dłonie masz małe. Ja bezproblemowo mogę tak go uchwycić.

Albo ty masz jakies duże ręce skoro większość osób mówi, że jest duży. Nie mówię, że w ten sposób go nie złapie, ale żeby tak z nim chodzić to nie da rady. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    topoll
    Albo ty masz jakies duże ręce skoro większość osób mówi, że jest duży. Nie mówię, że w ten sposób go nie złapie, ale żeby tak z nim chodzić to nie da rady. 
    Też możliwe ;)
    Nigdy tak nie trzymałem telefonu, jednak może nie tyle za duży co za śliski.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    4 godziny temu, Forfiter napisał:

DHL proszę państwa:

Paczka przyszła pusta. Przypomnę to jest zamówienie które było wysłane ponownie. 26 czerwca pierwsze zamówienie. Już mam dość użerania się z tym

zabka.jpg

Omg... I paczka była już rozerwana?

Ale masz pecha jak słowo daję, współczuję ? Ja też dlatego staram się nagrywać otwieranie paczek.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    4 godziny temu, Forfiter napisał:

DHL proszę państwa:

Ale mam nadzieję, że spisałeś protokół z kurierem na miejscu, bo wyczułeś, że paczka jest za lekka?

21 minut temu, MisiekDP napisał:

Ja też dlatego staram się nagrywać otwieranie paczek.

A jak udowodnisz, że nagranie nie przedstawia ponownego otwierania paczki? Przecież można w taki sposób otworzyć, zakleić ponownie, że śladu nie zobaczysz na nagraniu. Jak dla mnie jedyny sposób na dochodzenie czegokolwiek to otwarcie przy kurierze i spisanie w jego obecności protokołu szkody.

Edytowane przez marjanoos

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    23 minuty temu, MisiekDP napisał:

Omg... I paczka była już rozerwana? 

Ale masz pecha jak słowo daję, współczuję ? Ja też dlatego staram się nagrywać otwieranie paczek.

Wszystko odbyło się w obecności kasjera żabki, więc jest monitoring i świadkowie, a od oneplusa dowiedziałem się że  imei został aktywowany dzień przed odebraniem przeze mnie paczki.

paczka rozcięta u dołu zaklejona taśmą z logiem DHL

a i DHL potwierdził że paczka była pusta w sorting Poznańskiej

Edytowane przez Forfiter

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    NqX

Jakiś cwaniaczek wyciągnął. Dobrze, że protokół spisany.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    32 minuty temu, marjanoos napisał:

Ale mam nadzieję, że spisałeś protokół z kurierem na miejscu, bo wyczułeś, że paczka jest za lekka?

A jak udowodnisz, że nagranie nie przedstawia ponownego otwierania paczki? Przecież można w taki sposób otworzyć, zakleić ponownie, że śladu nie zobaczysz na nagraniu. Jak dla mnie jedyny sposób na dochodzenie czegokolwiek to otwarcie przy kurierze i spisanie w jego obecności protokołu szkody.

Jak masz dobrze zapakowaną paczkę to jesteś na wygranej sprawie. Miałem kilka takich sytuacji i nagranie wiele dawało. Tak więc warto robić to w takiej formie. Nic nam nie zaszkodzi, a może tylko pomóc.

dodana zawartość

31 minut temu, Forfiter napisał:

Wszystko odbyło się w obecności kasjera żabki, więc jest monitoring i świadkowie, a od oneplusa dowiedziałem się że  imei został aktywowany dzień przed odebraniem przeze mnie paczki.

paczka rozcięta u dołu zaklejona taśmą z logiem DHL

a i DHL potwierdził że paczka była pusta w sorting Poznańskiej

Lol, to jest dramat... Ale jest ślad, że przed portingiem w Poznańskiem nie było już paczki, więc pewnie wina spadnie na kuriera, który tam dowoził. Masakra...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zakupiłem Almonda w piątek na miejscu w x-kom jestem zadowolony z telefonu. Poprawiło mi to zdecydowanie humor :P

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi