Skocz do zawartości
Kelevra1902

Zamówienia: zniżki, formy płatności

Rekomendowane odpowiedzi

jck69

Strona producenta. Co śmieszne zamawiałem org bumper carbon w x-kom bo na stronie op nie było dostępnych jeszcze. To dzwonili do mnie, że dopiero na 3 czerwca będzie bo w tedy jest premiera tego telefonu.

Wysłane z mojego ONEPLUS A6013 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No ja jestem ciekaw czy te szkło dedykowane od producenta pojawi się na stronie do 7pro bo jak na razie nie widzę. 

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    jck69

Na 6t chyba dopiero po miesiącu się pojawiło. Tu może być jeszcze dłużej.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Rumci
    27 minut temu, jck69 napisał:

Strona producenta. Co śmieszne zamawiałem org bumper carbon w x-kom bo na stronie op nie było dostępnych jeszcze. To dzwonili do mnie, że dopiero na 3 czerwca będzie bo w tedy jest premiera tego telefonu.

No to nieźle. A status na stronie OP w orders Ci się zmienił? U mnie jeszcze widnieje info, że przygotowywana jest przesyłka. Nic się nie zmieniło, planowana data wysyłki 20 maj, a dostarczenia 22. :D Jestem ciekawy czy w ogóle X-KOM nie będzie miał poślizgu z tymi wysyłkami 20 maja, bo pierw widniało tam info, że smartfony będą wysyłane właśnie 3 czerwca, ale z tego co później doczytałem to podobno właśnie do 3 czerwca OP 7 i 7 PRO w swojej ofercie ma tylko X-KOM, a po 3 czerwca ma się pojawić w kilku innych sklepach. Odnośnie etui - ja od OP 6 zamawiałem przy kupnie smartfona Nylon Bumper Case, ale niestety teraz nie było takiej możliwości. Na oficjalnym w sklepie bumpery powinny pojawić się w poniedziałek. A szkło? Poczynając od OP 3 nie bawiłem się nigdy w szkła i folię - zawsze śmigałem na tej fabrycznej i nigdy nie narzekałem, chociaż muszę zaznaczyć, że smartfon przeważnie trzymałem do premiery kolejnego a więc 6-7 miesięcy max. :P Mam nadzieję, że ta preaplikowana folia w OP 7 PRO będzie dawała radę, bo jak to z zagiętymi krawędziami, ciężko będzie coś sensownego poszukać, a szkło bezpośrednio od OP zapewne pojawi się nieco później.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    jck69

Na razie na stronie cisza, przy zakupie 6t dopiero mi się zmieniło jak miałem telefon dwa dni w dłoniach więc się nie spinam. Ale i tak jestem przygotowany, że telefon zapewne będzie na wtorek.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    art12

Info ze strony OP pewnie nie jest na bieżąco aktualizowane. Był sms, w śledzeniu info, że pierwsza próba doręczenia nastąpi jutro + info, że paczka została wysłana wczoraj. I ja im wierzę. Warto pamiętać, że na stronie OP jest estymowany czas wysyłki, w zależności od liczby zamówień, a nie, że wysyłka rusza od 20 maja. default_biggrin.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    jck69

Ja mam cały czas info, że czekają na paczkę. O której przyjęli u Ciebie? Stanadrowa wysyłka czy priorytet?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    art12
    Ja mam cały czas info, że czekają na paczkę. O której przyjęli u Ciebie? Stanadrowa wysyłka czy priorytet?

Zwykła wysyłka.
    Wybrana opcja: Odbiór w Punkcie DHL Parcel

Status: W realizacji

Próba doręczenia paczki nastąpi: piątek, 17.05.2019

Mam nadzieję, że to prawda. Ale spokojnie, dojdzie do nas :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Na stronie OP nie można zamówić, dostępne za 5 dni. Skąd wy zamawiacie?

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    jck69

Wczoraj się wszystko wyprzedało. Możesz poczekać do poniedziałku albo zamówić w x-komie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi