Skocz do zawartości
woos

Samsung Galaxy A6+. Aktualizacje oprogramowania - dyskusja ogólna i związane z nimi błędy

Rekomendowane odpowiedzi

woos
    Napisano (edytowane)

W wielu aplikacjach pogodowych wyświetla się godzina ustawienia następnego alarmu. Tak było wcześniej i jest wciąż w P. Różnica polega na tym że w P aplikacje pogodowe (a przynajmniej wiele z nich) wyświetlają nie ustawioną godzinę alarmu a o 5 min wcześniejszą (np. 5.55 a ustawiona jest 6.00).

Oczywiście to jedynie błędne wyświetlanie bo alarm  działa punktualnie jak nakazano ;)

dodana zawartość

Kolejny "problem":

Na wielu stronach czytam peany na cześć P bo ułatwiono ponoć zrzut ekranu.

Chodzi o przytrzymanie przycisku zasilania po którym w menu ma się wyświetlić możliwość zrzutu. A u mnie wyświetla się tryb awaryjny..

Da się jakoś zamiast tego trybu mieć tam zrzut ekranu?

dodana zawartość

Kolejna niedoróbka?

W Moich plikach -> kategoria: Pobrane... zawsze pusta... ???

Edytowane przez woos

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    dzidexx
    Napisano (edytowane)
    W dniu 13.05.2019 o 12:48, woos napisał:

dodana zawartość

Pogoda XL na trzech urządzeniach wyświetla godzinę alarmu prawidłowo.

Edytowane przez Gwozdek
    Usuwam zbędną treść.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    woos
    Napisano (edytowane)

Pogoda XL jest OK? Kiedyś ją testowałem, jej trafność prognozy byłą niezbyt wysoka więc zarzuciłem... ale 6 innych aplikacji zgodnie wyświetla godzinę różną o 5 minut - przypadek?

Edytowane przez Gwozdek
    Usuwam zbędną treść.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    dzidexx
    Napisano (edytowane)
    31 minut temu, woos napisał:

przypadek

Podaj linki do tych aplikacji.

Edytowane przez dzidexx

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@woos

Na AOSP jest wspomniana przez Ciebie opcja zrobienia zrzutu ekranu z poziomu "menu sekcji zasilania". Jednak czy jest to nowość... 

Jeśli chodzi o Moje Pliki -> Pobrane, to pamiętaj, że korzystasz ze smartfona Samsunga, którego oprogramowanie jedynie bazuje na AOSP, dodając lub odejmując co nieco. Jak oprogramowanie większości producentów zresztą. Ale tak się składa, że ja też korzystam z One UI 1.0 i u mnie katalog "pobrane" poprawnie wyświetla zawartość. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    woos
    4 godziny temu, kamil79123 napisał:

@woos

Na AOSP jest wspomniana przez Ciebie opcja zrobienia zrzutu ekranu z poziomu "menu sekcji zasilania". Jednak czy jest to nowość... 

Jeśli chodzi o Moje Pliki -> Pobrane, to pamiętaj, że korzystasz ze smartfona Samsunga, którego oprogramowanie jedynie bazuje na AOSP, dodając lub odejmując co nieco. Jak oprogramowanie większości producentów zresztą. Ale tak się składa, że ja też korzystam z One UI 1.0 i u mnie katalog "pobrane" poprawnie wyświetla zawartość. 

Dzięki z odp. Skoro u Ciebie pobrane wyświetlane są poprawnie to nie rozumiem dlaczego w moim A6+ to nie działa... syn też ma A6+ tylko w innej sieci. Tam jeszcze nie dostali andka 9 więc zobaczę jak dostaną czy będą takie same błędy... 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi