Skocz do zawartości
zjawa166

Następca LG G6 do 1500zł - szybki z dobrym aparatem i baterią, głównie do internetu

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, tak jak w temacie szukam zastępcy dla LG G6, który zaczyna już trochę niedomagac. Chciałbym żeby posiadał lepszy aparat niż w G6, nie potrzebuję NFC ani gniazda jack (ale mile widziana przejsciowka w zestawie). Co do baterii to poziom na jakim jest moj obecny telefon też mi wystarczy. Ze swojej strony wybrałem następujące modele:

- Mi MIX 2S

- Mi 9 SE

- Huawei P20 

- Honor 10

Czy w ogóle przy tych telefonach odczuję jakąś znaczącą różnicę w stosunku do LG ? Telefon ma być szybki i bezawaryjny, robić dobre zdjęcia i wytrzymać od rana do wieczora bez ładowania przy przeglądaniu internetu przez te 3-4 godz dziennie. Aplikacje jakich uzywam glownie to przeglądarka, facebook, messenger i raz dziennie sprawdzic snapczata. Mój budżet to maksymalnie 1500 zł. Proszę powiedzcie który z tych telefonow jakie wybrałem jest najlepszy i jakie macie propozycje ze swojej strony. 

Edytowane przez spec-naz1
    Doprecyzowano nazwę tematu, nazwa musi zawierać cechy porządane lub innego rodzaju problem związany z zakładanym tematem

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Cześć, tak jak w temacie szukam zastępcy dla LG G6, który zaczyna już trochę niedomagac. Chciałbym żeby posiadał lepszy aparat niż w G6, nie potrzebuję NFC ani gniazda jack (ale mile widziana przejsciowka w zestawie). Co do baterii to poziom na jakim jest moj obecny telefon też mi wystarczy. Ze swojej strony wybrałem następujące modele:
    - Mi MIX 2S
    - Mi 9 SE
    - Huawei P20 
    - Honor 10
    Czy w ogóle przy tych telefonach odczuję jakąś znaczącą różnicę w stosunku do LG ? Telefon ma być szybki i bezawaryjny, robić dobre zdjęcia i wytrzymać od rana do wieczora bez ładowania przy przeglądaniu internetu przez te 3-4 godz dziennie. Aplikacje jakich uzywam glownie to przeglądarka, facebook, messenger i raz dziennie sprawdzic snapczata. Mój budżet to maksymalnie 1500 zł. Proszę powiedzcie który z tych telefonow jakie wybrałem jest najlepszy i jakie macie propozycje ze swojej strony. 
    Weź note 7

Wysłane z mojego Redmi Note 7 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Xeanix

Albo s8 plus

Wysłane z mojego moto g(7) plus przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja z g2 przeszedłem na mate 10 pro bo mi się bardziej podoba niż p 20 pro

Wysłane z mojego BLA-L29 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    10 godzin temu, Xeanix napisał:

Albo s8 plus

Troszkę już dla mnie za stary, ciężko go trafic w tej kwocie i jak używałem go przez chwilę to nie trafil do mnie :)

16 godzin temu, carlos81kk napisał:

Weź note 7

Dzisiaj go miałem bo siostra sobie kupila i super telefon ale aparat chyba jednak gorszy niz w G6. 

Kupiłem Mi 9 SE, jak dojdzie to zdam relacje ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Xeanix

Może i stary ale flagowiec. Niestety, ale jak zależy ci na aparacie to zawsze flagowce wypadają najlepiej, a że nasz budżet jaki masz to druga sprawa. Popatrz jeszcze lg v30 lub asus zenfone 5z

Wysłane z mojego moto g(7) plus przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    lasica

Jeśli priorytetem są zdjęcia i bateria to LG powinno być od razu pomijane przy wyborze.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi