Skocz do zawartości
bartekc00

OnePlus 7 - pytania przed zakupem/pytania nowego użytkownika

Rekomendowane odpowiedzi

Różni się:

-ładowarką (wersja international wtyk na chińskie gniazdka, więc potrzebna będzie przejściówka)

-obsługiwanymi pasmami (wersja international nie obsługuje kilku pasm, które działają tylko w USA, więc w Polsce wszystkie pasma obsłuży).

Softem też się nie różni, bo w przypadku Oneplusów chińczycy wgrywają OxygenaOS, czyli ten sam soft, co w oficjalnej sprzedaży na Europę. A nawet jeśli przyszedłby z innym, to 10 min roboty i masz oficjalny Oxygen.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    DR46ON
    12 godzin temu, trampowsky napisał:

-ładowarką (wersja international wtyk na chińskie gniazdka, więc potrzebna będzie przejściówka)

Mi dołożyli przejściówkę do przesyłki na gniazdko EU.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Mi dołożyli przejściówkę do przesyłki na gniazdko EU.
    Bo zazwyczaj dokładają. Co nie zmienia faktu, że dostajesz ładowarkę na wtyk chiński.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    mmaciejow

Z tą przejściówką to jakaś lipa. Ładowarka ledwo się trzyma, ale nie ma problemu z ładowaniem. 

W oprogramowaniu mamy różnice też w VolLTE jesli ktoś korzysta. Mam zainstalowaną wersję Androida Q beta i tam nie ma opcji VolLTE. W wersji Pie pewnie jest, ale w wersji dla rynek EU.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Nati18

Czy mógłby mi ktoś doradzić w wyborze? Zdecydowałam się na OnePlus 7, ale zastanawiam się jeszcze, czy warto dołożyć ok. 650zł do wersji PRO?
    Różnice, które zauważyłam to:
    -potrójny aparat z tyłu
    -lepszy ekran(większy, QHD+, 90Hz, bez NOTCH-a, wysuwany aparat)
    Czy są to różniące bardzo odczuwalna w tym aparacie i ekranie?
    Czy są jeszcze jakieś różnice pomiędzy tymi wersjami?

Dzięki :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    2 godziny temu, Nati18 napisał:

Czy mógłby mi ktoś doradzić w wyborze? Zdecydowałam się na OnePlus 7, ale zastanawiam się jeszcze, czy warto dołożyć ok. 650zł do wersji PRO?
    Różnice, które zauważyłam to:
    -potrójny aparat z tyłu
    -lepszy ekran(większy, QHD+, 90Hz, bez NOTCH-a, wysuwany aparat)
    Czy są to różniące bardzo odczuwalna w tym aparacie i ekranie?
    Czy są jeszcze jakieś różnice pomiędzy tymi wersjami?

Dzięki :)

Proponuję przejść się do X-komu, o ile jest w Twoim mieście i porównać. Ewentualnie wyłożyć kasę, kupić oba, porównać w domu na spokojnie i jeden z nich zwrócić.

Ja początkowo nie zamierzałem dokładać do wersji PRO, jednak po bezpośrednim porównaniu w moim rankingu wygrała wersja PRO, głównie przez 90Hz. Brak notcha to też dla mnie duża zaleta. Natomiast na minus zagięte krawędzie ekranu i większy rozmiar.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Głupie pytanie. Czy op7 z Chin jest trochę większy od wersji na świat? Dlaczego pytam kupiłem etui z klapką nillkina i wydaje się za mały. Nawet popękał. Zawsze na innych fonach miałem identyczne etui i jakość była super. To jest wyraźnie za małe lub źle dopasowane. Sam nie wiem co o tym sądzić.

Wysłane z mojego OnePlus 7 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    mmaciejow

@mariuszkowalski007 ja mam te z pudełka, ale dziwna sprawa. Pomierz etui i porównaj ze specyfikacja. Może okazać się, że futerał jest niedopasowany. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jak wygląda na dzień dzisiejszy gwarancja One plusów kupując telefon w x-kom lub rtv euro agd ?? Standardowo 2 lata i jak coś się uwali to zanosimy do tych sklepów i działają ?

@mmaciejow przeszedłeś z Honora 8 na OP7 ?

Edytowane przez Emesso22

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    memphis21

Ogólnie wygląda tak, że w razie problemu możesz iść do sklepu i za ich pośrednictwem reklamować sprzęt. A możesz odesłać odrazy do OnePlusa uprzednio o tym z nimi rozmawiając. Tak mi nawet powiedzieli w media expert jak kupowałem swojego op7p

Wysłane z mojego Pixel 3 XL przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi