Skocz do zawartości
bartekc00

OnePlus 7 Pro - pytania przed zakupem/pytania nowego użytkownika

Rekomendowane odpowiedzi

Na razie okazuje się, że bateria nie będzie tak dramatyczna. Ale ten rozmiar wątpliwy- notesa sprzedałem m.in. że komfort użytkowania już był taki sobie, mimo, że lubię spore telefony. Poczekam na Wasze opinie.

Wysłane z mojego SM-G965F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    tomasov
    Napisano (edytowane)

Wczoraj testowałem S10+ w sklepie. No /ciach/ kiedy te ich telefony przestaną lagować, klatkować?!!!

Co do OP7Pro bo nie wiem czy dobrze słyszałem że ten model posiada coś w stylu taptic engine coś jak w iP. Ciekaw jestem jakie są odczucia w zabawie z tym silniczkiem w OP7? W iP działa to rewelacyjnie. Ponoć też wymienili silnik zwykłej wibracji. Mam nadzieję że nie jest już tak głośny i nie pierdzi jak w poprzednim modelu.Czy ktoś to potwierdzi? dziękuję 

Edytowane przez bartekc00
    nieodpowiednie słownictwo

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ale podobno OneUI nie muli... Wszyscy tak piszą 🤔 Komu wierzyć? Oneplus też nie jest święty - po aktualizacji do Pie na OP5/5T i OP6/6T też występują klatki animacji, pomimo lekkiej nakładki i topowych podzespołów ;) 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Po użytkowaniu Notesa9 i s9+ nie mogę narzekać bo naprawdę fajnie to wygląda. Nie wiem w takim razie jak kolega testuje i co nazywa klatkowaniem i lagowaniem.

Wysłane z mojego SM-G965F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    tomasov
    Napisano (edytowane)

O czym w ogóle rozmowa?mój stary mate 10 pro działał płynniej. Galaxy S9+ sprzedałem tylko dlatego bo właśnie klatkował mimo czystego XEO. Sądziłem że poprawią to w S10+ ale oczywiście tego nie zrobili. Wrocilem do iP X. Teraz przymierzam się do OP7pro bo o powrocie do galaxy nie ma nawet mowy! Tak czy inaczej odbiegamy od tematu zatem będę wdzięczny za odpowiedź na moje wcześniejsze pytanie

Edytowane przez tomasov

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    1 godzinę temu, trampowsky napisał:

Ale podobno OneUI nie muli... Wszyscy tak piszą

Muli, muli ;) Na N9 tracił klatki i trzeba być ślepym żeby tego nie widzieć. 6T nie miałem, ale podobno pływał, a tu jednak też klatkuje? W sumie XS max też potrafi momentami przyciąć, nie ma idealnych telefonów ani systemów :) 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    bystry

Samsung zamula kropka. Jeśli nie teraz to jutro, za tydzień...raczej prędzej niż później ;) 

Nafaszerowany jest tyloma rzeczami, że nie ma zmiłuj. Tak musi być

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    rewqwer
    Muli, muli  Na N9 tracił klatki i trzeba być ślepym żeby tego nie widzieć. 6T nie miałem, ale podobno pływał, a tu jednak też klatkuje? W sumie XS max też potrafi momentami przyciąć, nie ma idealnych telefonów ani systemów  
    6T posiadam już pół roku i nie zauważyłem żadnego klatkowania a jestem na to bardzo wyczulony, dlatego go wybrałem między innymi, jest moim zdaniem ultrapłynny, bardzo fajnie mi się go używa, natomiast w eskach samsunga zawsze przeszkadzały mi te chrupnięcia animacji i tego zupełnie nie rozumiem dlaczego tak jest. Tragedia normalnie.

Wysłane z mojego ONEPLUS A6013 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Napisano (edytowane)

Mam pytanie do wszystkich właścicieli.

Czy te zaokrąglone boki ekranu mocno odbijają światło? Szczególnie gdy źródło światła pada z góry

Da się komfortowo telefon używać mimo tych refleksów?

Jak się sprawuje system powiadomień, sms, email etc bo nie ma przecież diody?

Edytowane przez HafteRode

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A jak wygląda Always on Display? Tak jak w Samsungach czy tylko po kliknięciu? I czy pojawiają się powiadomienia wszystkich aplikacji?

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi